Borisov – Dinamo Brest 1:0 (po pr.)
koniec po predl.
BATE Borisov
1:0 (0:0)
Dinamo Brest
cz Nedeľa 24.05.2020, 16:00 • Dinamo Stadium, Minsk (BLR) • Běloruský pohár • Finále
Predzápasové kurzy
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek neděle a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (18:35:29)
   
  Držení míče: 53 % : 47 %.
  Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 10:16. Rohy: 13:10.
   
  Je dobojováno. Už to vypadalo, že zápas dojde do penaltového rozstřelu, ale ten odmítli hráči Borisova. V hodině dvanácté totiž rozhodl utkání Zachar Volkov, jenž po několika odrazech míče nakonec propálil Ignatoviče v brance Brestu. BATE tak slaví vítězství v běloruském poháru, a to už počtvrté.
   
  120+2
  Konec zápasu.
  120+1. Zachar VOLKOV - 1:0
   
  120+1
  BATE Borisov právě vstřelil branku!
  Tak až v samotném závěru druhého prodloužení odmítli hráči Borisova penalty a rozhodují tento zápas. Po doslova kulečníku, kdy skákal míč z jedné strany na druhou, se k němu dostal ZACHAR VOLKOV a svižnou střelou ho dostal za záda Ignatoviče – 1:0.
   
  120
  Nastavuje se jedna minuta navíc.
   
  120
  Závar před brankou Ignatoviče, asi dva hráči Borisova zakončovali, ale nakonec se z tlaku soupeře fotbalisté Brestu vymanili.
   
  119
  Po faulu Brestu získali balon hráči Borisova a ještě se tak mohou dostat do jedné z posledních šancí v této nastavené hrací době.
   
  118
  Teď už se oba týmy příliš nikam neženou, vyčkávají, co zahraje soupeř. Poté to zkusil pěknou střelou Willum Thor Willumsson, ale Ignatovič byl připraven.
   
  117
  Ještě tři minuty a možná nějaká nastavená doba zbývají do konce druhého prodloužení. Stále se ani jeden tým nedokázal střelecky prosadit.
   
  116
  Autové vhazování zahrál Oleg Veretilo a pošle tak spoluhráče do akce.
   
  114
  Po této standardní situaci vznikla před Ignatovičem skrumáž, nakonec to vyřešil Veretilo, který míč poslal až za půlící čáru.
   
  114
  Po nebezpečné střele Borisova dostali hráči Brestu míč za zadní čáru a BATE zahraje další rohový kop.
   
  113
  Další hostující hráč byl na zemi, hra je v posledních chvílích hodně kouskována.
   
  111
  Následovala akce na druhé straně, kterou ale uhasila obrana Borisova a ten tak okamžitě spěchá zase před Ignatovičovu branku.
  109. Willumssonova střela jen těsně minula branku
   
  109
  Willum Thor Willumsson byl nyní ve velké šanci, nejprve svou první střelou netrefil zařízení, poté se ale k míči dostal znovu a zblízka ho poslal jen těsně vedle tyče! To měl před sebou částečně odkrytou branku Brestu.
   
  108
  Jevgenij Jablonskij se snažil překvapit Sergeje Ignatoviče. Brankář Brestu se však nenechal a dostal míč do rukavic a poté ho poslal dopředu.

  Vendula Zdražilová

  Góly: 120+1. Volkov

  Karty:   93. Baga (BAT), 104. Kopitović (BAT) – 82. Nojok (DMB), 86. Kisljak (DMB), 90+2. Kiki (DMB)


  Držení míče: 53 % : 47 %.
  Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 10:16. Rohy: 13:10.
  BATE Borisov: Čičkan – Filipović A., Volkov, Filipenko (42. Kopitović), Nastić – Baga (101. Willumsson), Jablonskij, Dragun – Skavyš, Nechajčik (65. Milić), Stasević (C)
  Náhradníci: Ščerbickij, Berezkin, Dubajić, Kopitović, Willumsson, Bessmertnij, Milić

  Dinamo Brest: Ignatovič – Juzepčuk, Pavlovec, Kiki, Vitus (105. Veretilo) – Nojok, Kisljak (C) – Savickij, Bykov, Gordějčuk (70. Laptěv) – Milevskij (106. Krivec)
  Náhradníci: Pavljučenko – Krivec, Laptěv, Veretilo, Ševčenko, Chačeridi, Pečenin

  Rozhodca: Kurgheli – A. Getikov, V. Getikov