Borisov – Dinamo Brest 1:0 (po pr.)
BATE Borisov
1:0 (0:0)
Dinamo Brest
cz Nedeľa 24.05.2020, 16:00 • Dinamo Stadium, Minsk (BLR) • Běloruský pohár • Finále

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek neděle a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (18:35:29)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 10:16. Rohy: 13:10.

Je dobojováno. Už to vypadalo, že zápas dojde do penaltového rozstřelu, ale ten odmítli hráči Borisova. V hodině dvanácté totiž rozhodl utkání Zachar Volkov, jenž po několika odrazech míče nakonec propálil Ignatoviče v brance Brestu. BATE tak slaví vítězství v běloruském poháru, a to už počtvrté.

120+2
    120+1. Zachar VOLKOV - 1:0

120+1
    BATE Borisov právě vstřelil branku!
    Tak až v samotném závěru druhého prodloužení odmítli hráči Borisova penalty a rozhodují tento zápas. Po doslova kulečníku, kdy skákal míč z jedné strany na druhou, se k němu dostal ZACHAR VOLKOV a svižnou střelou ho dostal za záda Ignatoviče – 1:0.

120
    Nastavuje se jedna minuta navíc.

120
    Závar před brankou Ignatoviče, asi dva hráči Borisova zakončovali, ale nakonec se z tlaku soupeře fotbalisté Brestu vymanili.

119
    Po faulu Brestu získali balon hráči Borisova a ještě se tak mohou dostat do jedné z posledních šancí v této nastavené hrací době.

118
    Teď už se oba týmy příliš nikam neženou, vyčkávají, co zahraje soupeř. Poté to zkusil pěknou střelou Willum Thor Willumsson, ale Ignatovič byl připraven.

117
    Ještě tři minuty a možná nějaká nastavená doba zbývají do konce druhého prodloužení. Stále se ani jeden tým nedokázal střelecky prosadit.

116
    Autové vhazování zahrál Oleg Veretilo a pošle tak spoluhráče do akce.

114
    Po této standardní situaci vznikla před Ignatovičem skrumáž, nakonec to vyřešil Veretilo, který míč poslal až za půlící čáru.

114
    Po nebezpečné střele Borisova dostali hráči Brestu míč za zadní čáru a BATE zahraje další rohový kop.

113
    Další hostující hráč byl na zemi, hra je v posledních chvílích hodně kouskována.

111
    Následovala akce na druhé straně, kterou ale uhasila obrana Borisova a ten tak okamžitě spěchá zase před Ignatovičovu branku.
    109. Willumssonova střela jen těsně minula branku

109
    Willum Thor Willumsson byl nyní ve velké šanci, nejprve svou první střelou netrefil zařízení, poté se ale k míči dostal znovu a zblízka ho poslal jen těsně vedle tyče! To měl před sebou částečně odkrytou branku Brestu.

108
    Jevgenij Jablonskij se snažil překvapit Sergeje Ignatoviče. Brankář Brestu se však nenechal a dostal míč do rukavic a poté ho poslal dopředu.