Slovácko – Sigma Olomouc 0:0 (kon.) | Jablonec – Zlín 1:0 (kon.) | Příbram – Ostrava 0:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Slavia 0:1 (kon.)
FK Mladá Boleslav
0:1 (0:1)
SK Slavia Praha
cz Utorok 26.05.2020, 20:00 • Lokotrans Aréna, Mladá Boleslav • Česká FORTUNA:LIGA • 25. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (21:56:01)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 2:3. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 13:5.

Je tomu tak, Slavia si z Mladé Boleslavi odveze tři body za výhru 1:0. V úvodu druhého poločasu měli domácí velmi silnou pasáž, kdy si vytvořili několik slibných šancí, avšak gólman Kolář dnes podal bezchybný výkon a svůj tým hodně podržel. V závěru už si hosté svůj náskok zkušeně pohlídali a nepustili Středočechy do nějakého závěrečného tlaku.

90+5

90+4
    Provod to udělal velmi šikovně, když na sebe navázal dva protihráče a poté nahrál volnému Bořilovi. Slavii už zřejmě o tři body nic nepřipraví.

90+3
    Šeda nyní velmi dobře přečetl celou situaci a po prodloužení Holeše vyběhl daleko ze své brány, aby odkopl míč před Musou.

90+2
    Stanciu chtěl vyslat dopředu rozběhnutého Provoda, jenže balon mu sjel po noze a jeho spoluhráč se ho nedočkal.

90+1
    Nad rámec řádné hrací doby byly nastaveny čtyři minuty.

90
    Středočeši už sází vše na jednu kartu a dopředu se vydává také stoper Boleslavi Ondřej Mazuch.

89
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Lukáš Masopust, přichází Michal Frydrych.
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Stanislav Tecl, přichází Petar Musa.

88
    Mladoboleslavští se nemohou dostat k míči, hosté si v posledních několika minutách počínají velmi zkušeně.

87
    Arroyo šikovně uvolnil Túlia a ten poté hledal Wágnera, jenž se však zapomněl za obránci Slavie a byl odmáván ofsajd.

86
    Domácí se po zisku míče hned chtěli vydat dopředu, ale jejich akci už v zárodku zmařil důrazný Takács.

85
    Je jasné, že celek z hlavního města už se nikam nepožene. Momentálně kombinují na vlastní polovině a dopředu se vydávají jen sporadicky.

84
    Boleslav už lehce otevřela hru, čehož nyní mohl využít Bořil. Hostující kapitán si navedl balon do středu a tvrdě vypálil, jenže trefil pouze před sebou stojícího Mazucha.

83
    Takács tak dlouho váhal s přihrávkou, až vystavil Stancia do ofsajdové pozice. Domácí tak budou moct v klidu rozehrávat.

82
    Do konce zápasu zbývá zhruba deset minut a Slavia stále drží ten nejtěsnější náskok. Podaří se jim dotáhnout toto střetnutí do zdárného konce?