Žižkov – Chrudim 0:1 (kon.) | Hr. Králové – Třinec 2:2 (kon.) | Vyšehrad – Líšeň 1:1 (kon.)
Prostějov – Vítkovice 4:1 (kon.)
FC Slavoj Vyšehrad
1:1 (0:0)
SK Líšeň 2019
cz Sobota 30.05.2020, 17:00 • Stadion Evžena Rošického, Praha-Strahov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 19. kolo

Také druhý souboj nováčků končí remízou. Vyšehrad byl lepší v první půli, ovšem hosté přežili sérii tří velkých šancí mezi 10. a 13. minutou a od té doby Pražany k dalšímu ohrožení brány nepustili.
    Po přestávce se dlouho nic podstatného na hřišti nedělo, než se v 67. minutě po trestném kopu zblízka prosadil Martin Zikl. Vyrovnání zařídil po krásném průniku Jablonského a Bašićově hlavičce do tyče dorážkou z několika kroků kanonýr Tomáš Čvančara.
    Ze Strahova je to ode mě vše, hezký sobotní večer! (18:59:21)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 4:3. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:21.

90+5
    Žlutou kartu dostává ještě za řeči směrem k rozhodčímu při odchodu do šaten Jan Silný (SK Líšeň).

90+5

90+4
    Po ofsajdu hostů Pražané rychle rozehráli, ve vápně se srazil Čvančara s Ševčíkem a domácí ještě vhazují.

90+4
    Žlutou kartu dostává Jakub Černín (SK Líšeň).

90+3
    Nakonec z toho byla série tří rohů, více než jich Líšeň zahrávala za celých 90 minut. Střela z úhlu z pravé strany letí do náruče Martina Otáhala.

90+3
    Po malé chvíli si ho Jihomoravané zopakují z protější strany dále od hlavní tribuny.

90+2
    Kučera vystihl nepřesnou přihrávku domácích a předal míč Málkovi. Jeho centr zbytečně ukradl brankáři Šandera a daroval Líšni roh.

90+1
    Nastavují se 4 minuty.

90+1
    Žlutou kartu dostává Vojtěch Šandera (Slavoj Vyšehrad).

90
    Hosté mají více než dvojnásobek odpískaných faulů a na sudího Cihláře srší z jejich strany blesky.

90
    Žlutou kartu dostává Tomáš Vasiljev (SK Líšeň).

89
    Také SK Líšeň má pro dnešek dostřídáno: autor vedoucí branky Martin Zikl dohrál, na jeho místo vbíhá Jan Silný.

88
    Téměř z velkého vápna se pokusil o hlavičku Adnan Bašić, letěla přímo do míst, kde stál brankář Vítek.

87
    Daniel Kozel propásl přihrávku uprostřed hřiště, Marek Matocha však nevyřešil brejk dobře a míč hned odevzdává domácím.