Kolín nad Rýnom – Union Berlín 1:2 (kon.) | Düsseldorf – Dortmund 0:1 (kon.) | Hertha – Frankfurt 1:4 (kon.)
Paderborn – Brémy 1:5 (kon.) | Wolfsburg – Freiburg 2:2 (kon.) | Bayern – Mönchengladbach 2:1 (kon.)
Hertha BSC
1:4 (1:0)
Eintracht Frankfurt
Sobota 13.06.2020, 15:30 • Olympiastadion (Berlin) • Nemecká Bundesliga • 31. kolo

Hostia zvládli v druhom polčase otočiť stav stretnutia štyrmi gólmi a odnáša si z Berlína tri body! Hertha vyhrala prvý polčas, keď sa presadil Krzysztof Piątek, ale v závere bol vylúčený Dedryck Boyata. Hostia túto výhodu perfektne využili. Po prestávke prišiel na trávnik André Silva a ten sa podpísal pod víťazstvo dvomi gólmi a jednou gólovou prihrávkou . Výborný zápas, ďakujem za pozornosť a vidíme sa nabudúce! Pekný zvyšok víkendu! (17:25:15)

90

89
    Záver stretnutia sa už iba dohráva a čakáme na údaj o nadstavenom čase.

88
    Striedanie v tíme Eintracht Frankfurt: z ihriska odchádza Danny da Costa, prichádza Timothy Chandler.
    Striedanie v tíme Eintracht Frankfurt: z ihriska odchádza Djibril Sow, prichádza Mijat Gaćinović.

87
    Frankfurt dal gól! Gól strelil ANDRÉ SILVA.
    Stefan Ilsanker krásne vysunul Silvu a ten zoči voči domácemu brankárovi nezaváhal! Po príchode na začiatku druhého polčasu dva góly a jedna asistencia. Muž zápasu je jasný.

85
    Rozhodujúcim ťahom bol príchod na ihrisko Andrého Silvu. Ten odohral fantastický druhý polčas a má asi najväčšiu zásluhu na zvrátení stavu.

84
    Štandardnú situáciu domácich rozohral Matheus Cunha. Jeho strela z diaľky smerovala do priestoru brány, ale Trappovi veľa starostí nenarobila.

83
    Žltú kartu dostáva Stefan Ilsanker (Eintracht Frankfurt).

82
    Peter Pekarík v sklze zasiahol pred aktívnym Kostičom, ale hostia zostávajú s loptou na kopačkách na polovici súpera.

81
    Futbalisti Frankfurtu si záver zápasu poriadne užívajú a so svojim súperom sa doslova hrajú.

80
    Domáci sa snažili poslať dlhú loptu za obranu, ale rozhodca píska ofsajd.

79
    Striedanie v tíme Eintracht Frankfurt: z ihriska odchádza Dominik Kohr, prichádza Stefan Ilsanker.

78
    Hru nám kúskujú nedovolené zákroky a striedania. Hostia majú loptu vo svojej moci a kontrolujú vývoj stretnutia.

77
    Žltú kartu dostáva Marvin Plattenhardt (Hertha BSC).

76
    Striedanie v tíme Hertha BSC: z ihriska odchádza Krzysztof Piątek, prichádza Matheus Cunha.

75
    Striedanie v tíme Eintracht Frankfurt: z ihriska odchádza Bas Dost, prichádza Jonathan de Guzmán.

74
    Žltú kartu dostáva Filip Kostić (Eintracht Frankfurt).

72
    Frankfurt sa dnešným víťazstvom bodovo vyrovnajú v počte bodov svojmu súperovi.

71
    Filip Kostić mohol ísť sam na domáceho brankára, ale loptu si prvým dotykom zle spracoval a odskočila mu príliš ďaleko.