Trenčín – Pohronie 4:0 (kon.) | Senica – Sereď 1:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Nitra 2:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Ružomberok 1:0 (kon.) | Dunajská Streda – Michalovce 5:0 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
5:0 (1:0)
MFK Zemplín Michalovce
Sobota 13.06.2020, 20:00 • MOL Aréna, Dunajská Streda • Niké liga • 1. kolo

Druhý polčas bol z pohľadu domácich fantastický hosťom prakticky nedali žiadnu šancu. S konštatovaním, že DAC Dunajská Streda napokon víťazí nad Zemplínom Michalovce 5:0 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok sobotného večera. Dočítania priatelia. (21:51:01)

90+1

90+1
    Dunajská Streda dala gól!
    Tak napokon ešte jeden gól v sieti hostí. Kalmár pätičkou našiel Davisa, lopta putovala ku Schäferovi, ktorý ešte našiel CESARA RODOLFA BLACKMANA, ktorý sa pohral s obrancom hostí a bravúrne prekonal i nešťastného Matúša Kiru v bránke hostí! Pre Blackmana je to prvý gól v aktuálnej sezóne.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Bálint Kišš nadstavovať minimálne jednu minútu.

89
    V samom závere zápasu ešte skúsil strelecké šťastie Kalmár, Kira však s jeho pokusom nemal problém.

88
    Sidibeho center z ľavej strany do šestnástky domáceho tímu bol veľmi nepresný, Igor Žofčák bol od lopty veľmi ďaleko.

87
    Sympatická snaha hostí v závere zápasu aspoň o čestný gól.

86
    Obaja tréneri si vyčerpali všetky tri povolené striedania, o výsledku je rozhodnuté, záver zápasu je na dohľad.

85
    Andrej Fábry skúsil technickú strelu spoza šestnástky hostí, s jeho pokusom však Kira nemal absolútne žiadny problém.

84
    Dunajskostredčania hrajú so súperom prakticky bago, do hry sa zapája aj brankár Martin Jedlička.

83
    Domáci futbalisti kombinujú v strede poľa a užívajú si záver zápasu.

82
    Kontouriotis napriahol z pomerne veľkej vzdialenosti, trafil však len jedného z hráčov domáceho tímu.

81
    Do konca riadneho hracieho času ostáva menej ako 10 minút, DAC vedie nad Michalovcami bez väčších problémov 4:0.

80
    Snaha o rýchly útok v podaní hostí, Modibo Sidibe bol však v postavení mimo hru. Nuž, v druhom polčase je hrot Michaloviec prakticky úplne vypojený z hry.

79
    Nuž a ďalšia snaha o strelecký pokus v podaní Boatenga. Lopta mu však vôbec nesadla na kopačku, toto sa ani nedá nazvať strelou.

78
    Okamžite po príchode na trávnik sa ku strele dostal domáci Andrej Fábry, no nebol úspešný. Následne v dorážke nepochodil ani Boateng.

77
    Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Marko Divković, prichádza Andrej Fábry.

77
    Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Máté Vida, prichádza Martin Bednár.

76
    Domáci v týchto momentoch doslova zamkli hostí v obrane, Davis našiel prihrávkou na hranicu šestnástky hostí Mátého Vidu, no jeho strela bola zblokovaná.

Dávid Švec

Hľadáme spravodajcu pre tím DAC 1904 Dunajská Streda. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Zemplín Michalovce. Viac informácií tu.

Góly: 31. Divković (Ramírez), 57. Divković (Šimić), 64. Kalmár (Rodolfo), 67. Divković (Kalmár), 90+1. Rodolfo (Schafer)

Karty:   45+1. Šimić (DUN) – 54. Savvidis (MIC)

DAC 1904 Dunajská Streda: Jedlička – Kružliak, Šimić, Beskorovajnyj – M. Vida (77. Bednár) – Rodolfo, Schafer, Kalmár (C), Davis – Ramírez (68. Boateng), Divković (77. Fábry).
    Náhradníci: Száraz – Šimčák, Boateng, Bednár, Fábry, Malý.

MFK Zemplín Michalovce: Kira – Žofčák (C), Carrillo, Grič, Vojtko – Savvidis – Kvocera (68. Kolesár), Turik (73. Neofytidis), Danko, Diarra (62. Kountouriotis) – Sidibé.
    Náhradníci: Dráb – Kountouriotis, Popovits, Mendez, Neofytidis, Hovhannisyan, Kolesár.

Rozhodca: Kišš – Pozor, Hrmo