Başakşehir – Alanyaspor 2:0 (kon.) | Besiktas – Antalyaspor 1:2 (kon.) | Yeni Malatyaspor – Kasımpaşa 1:2 (kon.)
Besiktas Istanbul
1:2 (0:2)
Antalyaspor
cz Sobota 13.06.2020, 20:00 • Vodafone Park (kapacita 41.188 diváků) • Turecká Superliga • 27. kolo

Hostující celek získává z tohoto zápasu tři body díky poněkud nečekané výhře 2:1. Klíčový byl první poločas, ve kterém se hosté prosadili dvakrát. Domácí dokázali ve druhém poločase jen korigovat. (22:01:51)

Držení míče: 76 % : 24 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 6:5. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 12:13.

90+5

90+5
    Rána byla nepřesná.

90+5
    Hostující bek zatáhl za záchrannou brzdu. Volný kop pro domácí. Poslední šance na vytovnání.

90+4
    Muhammad Alnaní se vracel až na svou polovinu, následně co nejrychleji vracel hru před branku.

90+3
    Domácí fotbalisté se vrací k aktivní hře, kombinují na poločase soupeře. Průnik do pokutového území byl nepřesný.

90+2
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Hraje se spíše na polovině hrací plochy.

90+1
    Mnoho času už domácí fotbalisté na vyrovnání nemají. Hosté míří za ziskem poněkud nečekaných bodů.

90+1
    Pět minut se bude nastavovat.

90+1
    Žlutou kartu dostává Domagoj Vida (Besiktas Istanbul).

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Besiktas rozehrává od své branky, následně se do rozehrávky zapojil také brankář.

88
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, hostující celek drží těsně vedení, ale tlak domácích sílí.

86
    Ruud Boffin vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, který končí až na útočné polovině.

85
    Střídání v týmu Antalyaspor: ze hřiště odchází Adis Jahović, přichází Gustavo Blanco.
    Střídání v týmu Antalyaspor: ze hřiště odchází Lukas Podolski, přichází Yekta Kurtulus.

85
    Domácí fotbalisté mají převahu, hrají aktivně, dostávají se do střeleckých příležitostí, ale nedaří se jim vstřelit vyrovnávající branku.

83
    Istanbul rozehrával rohový kop, centr před branku přesný nebyl, ale následně Adem Ljajić trefil brankovou konstrukci, následně brankář Ruud Boffin vytáhl míč na roh.