Norimberk – Fürth 0:1 (kon.) | Heidenheim – Regensburg 4:1 (kon.) | Kiel – Wiesbaden 1:2 (kon.)
Osnabrück – Bochum 0:2 (kon.)
Kieler SV Holstein 1900
1:2 (1:1)
Wehen Wiesbaden
cz Sobota 13.06.2020, 13:00 • Holstein-Stadion (Kiel) • 2. nemecká Bundesliga • 31. kolo

Hauke Wahl poslal domácí celek v prvním poločase do vedení, ale to bylo ze strany Kieler vše. Pak se dvakrát po chybě defenzivy prosadili hosté, kteří tento zápas vyhráli. Jeremias Lorch srovnal na konci prvního poločasu a po deseti minutách hry ve druhé části poslal hosty do vedení Stefan Aigner. (15:00:42)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 7:9. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 12:14.

90+3

90+2
    Tlak domácích sílí a hosté se s vypětím všech sil brání.

90+2
    Domácí hráči ani nadvakrát nedokázali dostat míč za brankovou čáru, Jonas Meffert pálil z dobré pozice, ale neuspěl.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, obrázek hry je neměnný. Domácí mají převahu, Hauke Wahl pálil z dobré pozice, ale brankář Heinz Lindner podržel svůj tým.

89
    Domácí hráči se pokouší za každou cenu vyrovnat, zatím marně hledají cestu do výraznější šance.

87
    Střídání v týmu Wehen Wiesbaden: ze hřiště odchází Daniel-Kofi Kyereh, přichází Marvin Ajani.
    Střídání v týmu Wehen Wiesbaden: ze hřiště odchází Tobias Schwede, přichází Dominik Franke.
    Střídání v týmu Wehen Wiesbaden: ze hřiště odchází Manuel Schäffler, přichází Phillip Tietz.

86
    Hráči v modrém nyní hrají aktivně, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině, ale o míč přišli. A tak mají balon hosté.

85
    Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Emmanuel Iyoha, přichází Makana Baku.
    Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Fabian Reese, přichází David Atanga.
    Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Jannik Dehm, přichází Dominik Schmidt.

83
    Útočný faul jednoho z domácích hráčů ukončil aktivní činnost jeho kolegů.

83
    Kieler rozehrával další rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit a odehrála míč do bezpečí.

83
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí ale mají optickou převahu.

82
    Střídání v týmu Wehen Wiesbaden: ze hřiště odchází Stefan Aigner, přichází Jakov Medić.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek prohrává o jednu branku, ale proti oslabenému soupeři.
    79. Červená karta po 2. žluté

79
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Paterson Chato (Wehen Wiesbaden).

78
    Domácí diktují tempo hry, rozehrávali další rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala celkem snadno poradit.