B. Bystrica – Podbrezová 2:2 (kon.) | Skalica – Poprad 1:0 (kon.)
MFK Skalica
1:0 (1:0)
FK Poprad
Sobota 13.06.2020, 19:00 • MFK Skalica • MONACObet liga • 1. kolo

Skalica uhájila tesné vedenie a po góle Nagya z penalty zdolala Poprad 1:0. MFK stiahlo stratu na čelo tabuľky, zatiaľ čo Poprad stratil aj teoretickú možnosť na postup. (20:56:19)

90+3

90+3
    Skaličania to prečkali a berú tri body!

90+2
    Asi posledná šanca na zmenu. Voľný kop pre Poprad z hĺbky na ofenzívnej polovici.

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty.

90
    Lopta ďaleko od brány Junasa. Čoskoro sa to však môže zmeniť, Skalica si pomohla faulom.

89
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Oliver Luterán, prichádza Marián Dzurjo.

89
    Poprad s faulom na území súpera. Sekundy plynú pre hostí bleskovo rýchlo.

88
    Vavrúš s potrebným zákrokom! MFK mohlo spečatiť triumf, ale ešte stále nie je nič rozhodnuté.

86
    Sledovali sme nepresnú rozohrávku domáceho celku, po ktorom bude nasledovať odkop od bránky hostí.

85
    Záhoráci skúsili prekvapiť, no slávne to neskončilo. Päť minút do konca riadneho hracieho času.

85
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Wisdom Uda Kanu, prichádza Juraj Kuc.

84
    K ohrozeniu brány tentoraz neprišlo, Skalica sa ubránila.

83
    Podtatranci s ďalším usadením na polovici súpera.

81
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Martin Mášik, prichádza Timotej Kollár.

81
    Popradčania už na nič nečakajú a útočia vo väčšom počte. Bude to však stačiť na vyrovnanie?

80
    Zrazu sa nám roztrhlo vrece so strelami na bránu, zasahovať musel aj Junas. Desať minút do konca, začína sa priostrovať.

78
    Žltú kartu dostáva Lukáš Horváth (FK Poprad).

77
    Vavrúš musel reagovať, Skalica mohla zvýšiť na 2:0, no nestalo sa tak. Stále sa hrá o tri body, o ničom nie je rozhodnuté.