Dunajská Streda – Ružomberok 1:1 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
1:1 (1:0)
MFK Ružomberok
Streda 17.06.2020, 18:00 • MOL Aréna • Slovenský pohár - Slovnaft cup • Semifinále

Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa.

Do čítania, priatelia! (19:57:21)

Dunajská Streda bola dlhší čas lepším tímom, veľké šance mali Kalmár, Ramirez či Schäfer, trikrát zvonila i konštrukcia brány. Ružomberok oživili striedania v posledných dvadsiatich minútach, po príchode Brenkusa mali hostia tutovku od Regáliho, no bol to až samotný Brenkus, ktorý ustanovil finálne skóre.

V lepšej východiskovej pozícii do odvety je tak skôr Ružomberok. Je potrebné poznamenať, že sa mal pískať zákrok Šimića na Mojžiša, z toho mala byť penalta. Napokon je to asi zaslúžená remíza.

90+3

90+3
    Davisov center odvrátený, to isté sme videli aj s pokusom Boatenga. Je koniec.

90+2
    Samotný záver prinesie štandardku v prospech DAC. Rozohrá ju Eric Davis, ktorý bude točiť ľavačkou loptu smerom k bráne.

90+1
    Takáč nabehol z druhej vlny, neprestrelil však trojicu protihráčov. Čakajú nás ešte dve plné minúty.

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty.

90
    Dve nepresné prihrávky hostí, toto mohlo dopadnúť inak. Dunajská Streda má čas ešte na jeden, možno dva postupné ataky.

89
    Zuberu sa nepresadil na malom území cez Masla, je nariadený odkop od brány. Macík sa nikam neponáhľa.

87
    Posledných päť minút nám nedalo vydýchnuť, päť minút nás približne ešte čaká. Skončí sa tento zápas remízou, alebo niekto strhne víťazstvo na svoju stranu?
    86. Sharani Zuberu (DUN), Zsolt Kalmár (DUN)

Zdroj: livestream.com/futbalnet

86
    Odpoveď mohla prísť bleskovo! Sharani Zuberu hlavičkuje do pravej tyče, dorážka Kalmára z desiatich metrov šla nepochopiteľne nad bránu. Osamotený Kalmár s tým mal naložiť lepšie.
    84. Adam BRENKUS - 1:1

84
    Ružomberok dal gól!
    ADAM BRENKUS sa ukazuje ako skvelý žolík z lavičky! Štyri minúty na ihrisku, jedna vypracovaná šanca, no čo je podstatnejšie, tak je to gól v sieti! Regáli na seba na ľavej strane naviazal protihráčov, čím vytvoril miesto práve pre Brenkusa, ktorý to z hranice veľkého vápna trafil priam ukážkovo!

83
    Schäfer chcel napodobniť samého seba z 10. minúty, avšak neprešiel už cez druhého hráča. Ružomberčania po zmenách do zostavy ožili a majú ešte zhruba desať minút na to, aby si vylepšili postavenie do odvety.