Eibar – Bilbao 2:2 (kon.) | Valladolid – Vigo 0:0 (kon.) | Osasuna – Atlético Madrid 0:5 (kon.)
Osasuna Pamplona
0:5 (0:1)
Atlético Madrid
Streda 17.06.2020, 22:00Španielska LaLiga • 29. kolo

Po prvom polčase viedlo Atlético Madrid tesne 1:0, ale v druhom polčase strelilo štyri góly. Hráčom zápasu je Marcos Llorente, ktorý prišiel do hry až v 64. minúte, ale odvtedy pripravil dva góly, na ktoré prihral a jeden sám strelil. O dva sa postaral ešte predtým João Félix. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (23:55:40)

90+5

90+4
    Strely: 11 – 9

90+3
    Rubén García skúsil strelu z veľkej diaľky, ale presne do stredu, čo Oblaka nemohlo nijako zaskočiť.

90+1
    Stretnutie sa už iba dohráva. O všetkom je rozhodnuté. Osasuna sa napriek tomu snaží pridať aspoň jeden gól.

90
    Nadstavuje sa 5 minút.

88
    Atlético dalo gól!
    Toto už je totálna exhibícia. Marcos Llorente pripravil gól ako na podnose pre YANNICKA CARRASCA, ktorý bol sám pred prázdnou bránkou a nemohol sa pomýliť.

86
    Marc Cardona si nabehol na center do pokutového územia súpera. Veľmi dobrý pas sprava sa mu v malom vápne nepodarilo zasiahnuť.

85
    Dostali sme sa do posledných piatich minút riadneho hracieho času. Hráči Osasuny síce ešte môžu znížiť, ale na body to stačiť nemôže.

84
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza Saúl Ñíguez, prichádza Yannick Carrasco.

84
    Žltú kartu dostáva Iñigo Pérez (Osasuna Pamplona).

83
    Neuznaný gól nakoniec platí, čo posúdil systém VAR. ÁLVARO MORATA teda zvyšuje už na rozdiel štyroch presných zásahov. Nabehol si na prihrávku za obranu od Llorenteho a krížnou strelou prekonal Rubéna.

83
    Álvaro Morata dokázal streliť gól. Nabehol si na prihrávku za obranu a krížnou strelou prekonal Rubéna. Nakoniec sa pískal jeho veľmi tesný ofsajd.

82
    Gólové šance: 3 – 3

81
    Santiago Arias chcel zo svojej šestnástky konštruktívne rozohrať, ale spravil veľkú chybu a razom mal obrovskú šancu Adrián López. Skvele zasiahol Oblak.

80
    Je rozhodnuté, tri góly už domáci nedajú. Po priamom kope sa lopta dostala k MARCOSOVI LLORENTEMU. Ten sa ako tank dostal cez troch hráčov a okolo Aridaneho trafil presne mimo dosah brankára Martíneza.

79
    Striedanie v tíme Osasuna Pamplona: z ihriska odchádza Enric Gallego, prichádza Marc Cardona.

77
    Álvaro Morata obdržal prihrávku za obranu od Llorenteho, po spolupráci dvoch bývalých hráčov Realu Madrid sa píska ofsajd.