Vlašim – Varnsdorf 2:1 (kon.) | Prostějov – Dukla Praha 2:3 (kon.) | Vyšehrad – Žižkov 0:0 (kon.)
Sokolov – Jihlava 1:3 (kon.) | Brno – Chrudim 3:2 (kon.)
1. SK Prostějov
2:3 (2:2)
FK Dukla Praha
cz Nedeľa 21.06.2020, 17:00 • Stadion ve Sportovní ulici, Prostějov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 25. kolo

Atraktivní zápas přinesl tři branky. Prostějov se už v 5. minutě dostal do vedení zásluhou Rolince, ale Dukla na to odpověděla už o tři minuty později brankou Preislera. Ve 14. minutě pak domácí poslal opět do vedení Zapletal. I na to ale Dukla našla odpověď a před koncem prvního poločasu srovnal krásnou střelou Kozma. Ve druhém poločase pak byli hosté lepší a zaslouženě se dostali ve 48. minutě do vedení, když svoji druhou branku přidal Kozma. Hráči Dukly mohli vyhrát i vyšším rozdílem, spálili však několik nadějných šancí. Tu největší pak Holík s Doumbiou v situaci dvou proti samotnému brankáři Prostějova. (19:01:41)

90+5

90+4
    Míč z kopačky Schustera letí až za brankovou čáru, je pravděpodobně rozhodnuto.

90+3
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Dominik Preisler, přichází Róbert Kovaľ.

90+3
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Daniel Souček, přichází Josef Jakab.

90+3
    Rada šel ven a vyboxoval míč do bezpečí.

90+2
    Polákův centr odhlavičkoval jeden z hostujících hráčů na roh.

90+1
    Piroch fauloval ve výskoku loktem, to může být poslední šance pro domácí.

90
    V druhém poločase budou nastaveny 4 minuty.

90
    Souček napřáhl z hranice velkého pokutového území k bližší tyči a Bréda se musel pořádně natahovat, aby jeho pokus vyrazil aspoň na roh.

88
    Prostějov reklamuje ruku Pirocha těsně před vápnem, rozhodčí Adámková jejich protesty odmítá.

87
    Mohlo být rozhodnuto, Souček vracel míč po rychlém brejku do vápna, kde ho nabíhající hráči nedokázali dostat do sítě. Dukla má ale ke konci zápasu navrch a kontroluje vývoj zápasu.

86
    Skvělému presingu vděčí hráči Dukly za opětovné držení míče.

85
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Lukáš Holík, přichází Štěpán Krunert.

85
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Mohamed Doumbia, přichází Vojtěch Hadaščok.

83
    Dukla nyní dominuje zápasu a dlouhou kombinací nedává domácím šanci.

82
    Holík si navíc chytře došel pro faul a Preisler bude mít k dispozici přímý volný kop z levé strany.

81
    Hosté drží míč na útočné polovině, tam branku dostat nemohou.

79
    Prostějov se málem prokombinoval do šance. Lutonského ale na poslední chvíli tělem odstavil jeden z obránců.