Dukla Praha – Vítkovice 4:0 (kon.) | Líšeň – Sokolov 1:3 (kon.) | Chrudim – Ústí n. L. 3:3 (kon.)
Varnsdorf – Brno 0:1 (kon.) | Jihlava – Vyšehrad 4:0 (kon.)
FK Dukla Praha
4:0 (2:0)
MFK Vítkovice
cz Streda 24.06.2020, 17:00 • Na Julisce, Praha-Dejvice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 26. kolo

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (18:52:42)

Dukla potvrdila roli favorita a podle očekávání zvítězila nad Vítkovicemi 4:0. Už v 8. minutě poslal hráče armádního celku do vedení Mohamed Doumbia, o pár minut později se trefil i Lukáš Holík. Na zbylé dvě branky si museli fanoušci na Julisce počkat až do druhého poločasu, nejdříve se v 60. minutě prosadil do odkryté vítkovické branky Dominik Preisler. Šest minut se trefil i Vojtěch Hadaščok.

90+2

90+2
    Centr Dominika Preislera vápno Vítkovic přeletěl, zápas je u konce!

90+2
    Na závěr zápas bude Dukla kopat ještě roh.

90+2
    Dominik Preisler svým pasem za obranu sice našel nabíhajícího Mohameda Doumbiu, ten si už ale nedokázal zpracovat míč zpracovat.

90+2
    Josef Jakab to zkusil z volného kopu, branku Vítkovic ale nakonec minul.

90+1
    Josef Celba (Vítkovice) musel zatáhnout za záchranou a nevybíravým zákrokem zastavit rodící se dejvické přečíslení, rozhodčí mu za tento taktický faul udělil žlutou kartu.

90
    Rozhodčí nastavil dvě minuty.

89
    Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Lukáš Kania, přichází Robert Russmann.

87
    Důležitý obranný zákrok si teď připsal jeden z obránců Vítkovic, když zezadu odebral míč Dominiku Preislerovi.

86
    Ondřej Chvěja stáhl na polovině hřiště domácího záložníka Štěpána Krunerta k zemi, tohle mohlo být klidně i na kartu.

84
    Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Dominik Martišiak, přichází Oliver Putyera.

84
    Dukla právě vstřelila branku!
    Tak to bylo zakončení! VOJTĚCH HADAŠČOK si zády k brance zpracoval centr z pravé strany, otočil se a parádní přízemní střelou uklidil balón k pravé tyči vítkovické branky.

83
    Na centr z levé strany dosáhl hostující střelec Dominik Martišiak, ten ale v těžké střelecké pozici nedokázal balón usměrnit k dejvické brance.

82
    Pro hostující centr do dejvické šestnáctky si bez větších problémů vyskočil Filip Rada, který balón odboxoval až někam na polovinu hřiště.

81
    Roh pro Vítkovice.

80
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Lukáš Holík, přichází Vojtěch Hadaščok.

79
    Marek Fábry se pokusil obstřelit hostující zeď po pravé straně, nedal už míči ale dostatečnou rotaci a svým střeleckým pokusem tak branku Dukly neohrozil.