Dukla Praha – Vítkovice 4:0 (kon.) | Líšeň – Sokolov 1:3 (kon.) | Chrudim – Ústí n. L. 3:3 (kon.)
Varnsdorf – Brno 0:1 (kon.) | Jihlava – Vyšehrad 4:0 (kon.)
SK Líšeň 2019
1:3 (0:2)
FK Baník Sokolov
cz Streda 24.06.2020, 17:00 • SK Líšeň • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 26. kolo

Líšeň tedy prohrává na domácí půdě 1:3. Sokolov bere tři body. Z Brna se loučím a přeji pěkný den. (18:53:53)

Už se zdálo, že se Líšeň nadechne ve druhém poločase minimálně k vyrovnávací brance, protože již ve 46. minutě snížil Zikl. Jenže další šance Brňané neproměnili a tak v závěru udeřil Sokolov. Do brejku se dostal Červenka, který své sólo bezpečně proměnil. Domácím dnes nevyšla koncovka, naopak soupeř dokázal být daleko efektivnější a produktivnější.

90+4

90+4
    Po něm se opřel do míče Vintr, míč však šel vysoko nad. Rozhodčí Hanousek končí toto utkání.

90+4
    Ještě je tu roh pro domácí celek.

90+3
    Líšeň ještě zkouší dlouhé nákopy, ale už to jsou spíše zoufalé pokusy. Blíží se závěr zápasu.

90+2
    Žlutou kartu dostává Kang-hjun Ju (FK Baník Sokolov).

90
    Duel se už prakticky dohrává. Líšni nelze upřít snaha, ale dnes vyhořela na produktivitě. Soupeř byl daleko efektivnější.

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

88
    Poté se "oblibenec" zdejšího publika a autor třetí branky rozběhl k tribuně, aby ještě trošku rozparádil místní ochozy.

88
    Žlutou kartu dostává Jakub Dvořák II. (FK Baník Sokolov).

88
    Sokolov právě vstřelil branku!
    Troufám si tvrdit, že je hotovo. Domácí otevřeli obranu a do rychlého brejku vpadl MAREK ČERVENKA. Ten si se svou akcí poradil výborně a přesnou střelou na zadní tyč nedal Halouskovi šanci.

85
    Baník pět minut před koncem kontroluje výsledek, snaží se tahat co nejvíc čas. Fanouškům se to samozřejmě vůbec nelíbí.

84
    Obrovská šance Líšně a v ní Zikl. Jeho pokus a přízemní rána končí u Fryštáka, který míč vyrazil z brankové čáry.

83
    Líšní chybí v posledních zápasech Jakub Černín, který je vysokým stoperem a umí si v soubojích poradit. Dnes je jeho ztráta citelná.

82
    Machálek vybojoval roh, zhruba deset minut do konce tohoto mače.

81
    Nepřesný centr Ševčíka proletěl celým vápnem a nenašel nikoho ze spoluhráčů.

80
    Červenka je ale v pořádku a pokračuje ve hře. Skopec taktéž. Hosté tedy v plném počtu.