Lecce – AC Miláno 1:4 (kon.) | Bergamo – Lazio 0:0 (odl.) | Fiorentina – Brescia 0:0 (odl.)
AC Miláno – AS Rím 0:0 (odl.) | Brescia – CFC Janov 0:0 (odl.) | Cagliari – Turín 0:0 (odl.)
Juventus – Lecce 4:0 (kon.) | Lazio – Fiorentina 0:0 (odl.) | Neapol – Spal 0:0 (odl.)
Parma – Inter 0:0 (odl.) | Sampdoria – Bologna 0:0 (odl.) | Sassuolo – Hellas Verona 0:0 (odl.)
Udinese – Bergamo 0:0 (odl.) | Inter – Sassuolo 0:0 (odl.) | AS Rím – Sampdoria 0:0 (odl.)
odložené
AS Rím
0:0 (-:-)
Sampdoria Janov
cz Nedeľa 15.03.2020, 20:45Talianska Seria A • 27. kolo
Videoprenos

AS Řím šlo ve druhém poločase za vyrovnáním, o které se po hodině hry postaral Džeko. Tentýž hráč pak v poslední desetiminutovce dal druhou branku a tím jeho tým otočil nepříznivý vývoj zápasu.
    I ve druhém poločase jsme sledovali útočný fotbal, zejména ze strany domácích. Nicméně i Sampdorie si dokázala z protiútoků vytvářet šance, ale po většinu času druhé půle se nechala často zavřít na vlastní polovině a díky tomu jejich soupeř nakonec dokázal otočit hru ve vlastní prospěch. (23:39:27)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 10:9. Střely mimo: 6:4. Rohy: 10:8. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:13.

90+3

90+3
    ...i brankář Sampdorie se účastnil tohoto posledního rohu, ale ten defenzíva AS ubránila a zápas končí.

90+3
    Centr šel do vápna a Džeko hlavičkou poslal míč na další roh...

90+3
    Sampdorie si ještě vybojovala rohový kop...ten vybojoval Gastón Ramírez po svém průniku do vápna.

90+2
    Polovina nastaveného času je pryč. AS na vlastní polovině a snaží se dostat míč za půlku.

90+1
    A jsou to tři minuty, které mají hosté k tomu, aby mohli vyrovnat.

90
    Poslední minuta zápasu a uvidíme, kolik hlavní sudí nastaví nad rámec devadesáti minut.

88
    Hosté se snaží útočit, ale jde na nich vidět, že už nemají tolik síly, jako v prvním poločase.

87
    Hattrick to pro Džeka nebude. Nyní se v dobré šanci provinil ofsajdem.

86
    Gastón Ramírez centroval na zadní tyč ze standardní situaci, kde se k hlavičce dostal Morten Thorsby, který minul branku!
    85. Edin DŽEKO - 2:1

85
    AS Řím právě vstřelil branku!
    Domácí otáčí vývoj zápasu ve svůj prospěch. Bryan Cristante vyslal vysoký centr, který padal do pokutového území. EDIN DŽEKO jej sledoval a počkal si až bude mírně nad zemí a tečuje míč k levé tyčce. Džeko nyní ukázal, jaký má perfektní čich na branky. Asistence: Lorenzo Pellegrini.

85
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Henrich Mchitarjan, přichází Nikola Kalinić.

83
    Střela z větší dálky, kterou vyslal Lorenzo Tonelli. Jeho pokus míří mimo tři tyče branky AS.

82
    Standardní situace přinesl zakroucený centr směrem do branky, Antonio Mirante vyboxoval míč směrem do hřiště.

81
    Henrich Mchitarjan poměrně zbytečně fauloval u postranní čáry a nejspíše si neodpustil nějaká slova směrem k rozhodčímu a vidí žlutou kartu.