Lecce – AC Miláno 1:4 (kon.) | Bergamo – Lazio 0:0 (odl.) | Fiorentina – Brescia 0:0 (odl.)
AC Miláno – AS Rím 0:0 (odl.) | Brescia – CFC Janov 0:0 (odl.) | Cagliari – Turín 0:0 (odl.)
Juventus – Lecce 4:0 (kon.) | Lazio – Fiorentina 0:0 (odl.) | Neapol – Spal 0:0 (odl.)
Parma – Inter 0:0 (odl.) | Sampdoria – Bologna 0:0 (odl.) | Sassuolo – Hellas Verona 0:0 (odl.)
Udinese – Bergamo 0:0 (odl.) | Inter – Sassuolo 0:0 (odl.) | AS Rím – Sampdoria 0:0 (odl.)
odložené
Inter Miláno
0:0 (-:-)
U.S. Sassuolo Calcio
cz Nedeľa 15.03.2020, 18:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Talianska Seria A • 27. kolo
Videoprenos

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou! (21:37:32)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 4:4. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 18:20.

Tak takový závěr asi nečekal vůbec nikdo! Do osmdesáté minuty jsme nesledovali moc záživný fotbal, ale pak se začaly dít věci! Sassuolo totiž svým aktivním přístupem vybojovalo penaltu, kterou proměnil, i s trochou štěstí, Domenico Berardi. O pět minut později si však domácí vzali své vedené zpět, když se po krásném centru prosadil Borja Valero. Jenže ani poté se hosté nevzdali a za další tři minuty bylo srovnáno. Lukáš Haraslín dostal pomocí teče soupeře balón před branku, kdy byl volný Giangiacomo Magnani, jenž rozhodl o tom, že se dnes budou body dělit.

90+4
    90+3. Červená karta po 2. žluté

90+3
    Milan Škriniar naprosto zbytečně přišlápl soupeře, který odehrál balón a vidí za to žlutou kartu. Ta je dnes už druhá, a tak tento milánský hráč vidí dnes červenou a míří do sprch!

90+2
    Hosté měli k dispozici ještě standardní situaci, ovšem s tou si domácí obrana poradila. Vypadá to, že dnes se budou body dělit. Viděli jsme ale šest gólů!

90
    Nastavovat se budou tři minuty!
    89. Giangiacomo MAGNANI - 3:3

89
    Sassuolo právě vstřelilo branku!
    Tak to je neskutečný závěr zápasu! Lukáš Haraslín s trochou štěstí a tečí soupeře dostal balón až před branku, kde byl GIANGIACOMO MAGNANI, jenž doklepl balón do sítě.

88
    Domácí se hnali do další velké šance a v posledních minutách vidíme opravdu strhující podívanou. Andrea Consigli ale předvedl skvělý a těžký zákrok.
    86. Borja VALERO - 3:2

86
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    Milánští vybojovali standardku těsně vedle vápna, a ta byla provedena fantasticky! Antonio Candreva vyslal parádní centr na zadní tyč, kam si seběhl BORJA VALERO, kterému stačilo jen nastavit kopačku a mohl jít slavit.

84
    Inter sice dosáhl branky, ale ta není uznána! Romelu Lukaku se dostal k vyboxovanému míči a ranou z otočky se prosadil, je však pískán ofsajd.

83
    V tomto utkání jsme tak viděli už dvě penalty, po jedné na každé straně. Obě byly proměněné a v současné chvíli to vypadá na remízový stav!
    81. Domenico BERARDI - 2:2

81
    Hosté měli obrovské štěstí, ale penalta je nakonec proměněna! DOMENICE BERARDI střílel na pravou stranu, ale nebyla to úplně umístěná rána. Samir Handanovič si na míč sáhl, ale vytěsnit ho nedokázal!