Aston Villa – Wolverhampton 0:1 (kon.)
Aston Villa FC
0:1 (0:0)
Wolverhampton Wanderers
Sobota 27.06.2020, 13:30 • Villa Park, Birmingham • Anglická Premier League • 32. kolo

V druhom polčase sme sa už gólu dočkali, hostia o svojom víťazstve rozhodli v 62. minúte, keď sa gólovo presadil Dendoncker. Až tak záživné stretnutie to dnes vo Villa Parku nebolo, domáci nedokázali na svojej pôde bodovať a boj o záchranu si tak komplikujú, naopak hostia sú stále v hre o pohárovú Európu.

Ďakujem za pozornosť, prajem ešte pekný zvyšok dňa! (15:31:42)

90+6

90+5
    Žltú kartu dostáva João Moutinho (Wolverhampton Wanderers).

90+4
    Wolverhampton s loptou na kopačkách, zrejme už nič zaujímavého v tomto zápase neuvidíme.

90+3
    Aj tak to nie je taký nápor, ako by domáci futbalisti potrebovali. Už to teda zatiaľ vyzerá, že Aston Villa doma bodovať nebude.

90+2
    Hosťom sa darí držať hru ďaleko od svojej brány, už sa sústreďujú výlučne na bránenie tohto výsledku.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavuje 5 minút!

90
    Základná hracia doba druhého polčasu sa čoskoro naplní. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.

89
    Domáci sa presúvajú s loptou na útočnú polovicu, už musia celú svoju snahu a sily sústrediť do útoku. Podarí sa im vyrovnať?

88
    Wolverhampton v týchto chvíľach s loptou na kopačkách a hru drží ďaleko od svojej brány.

87
    Stále neprichádza záverečný tlak domácich. Hostia teda aj naďalej pohodlne držia svoje tesné vedenie o jeden gól a tak aj čisté konto.

86
    Wolverhampton vyviezol loptu na polovicu súpera, kde ju však stráca a rýchlo sa tak musí vrátiť späť do obrany.

85
    Striedanie v tíme Wolverhampton Wanderers: z ihriska odchádza Raúl Jiménez, prichádza Pedro Neto.

84
    Toto bol len ďalší nevydarený center pred bránu hostí, nikto z domácich sa do zakončenia nepretlačil.

83
    Aston Villa zahrávala priamy kop, ale ten žiadnu šancu domácim neprienisol. Čas teraz plynie v prospech hosťujúceho celku.

82
    Striedanie v tíme Aston Villa FC: z ihriska odchádza Marvelous Nakamba, prichádza Trézéguet.
    Striedanie v tíme Aston Villa FC: z ihriska odchádza Keinan Davis, prichádza Anwar El Ghazi.

81
    Necelých 10 minút zostáva do konca tohto stretnutia. Príde ešte k zmene skóre?

80
    Dlhú dobu strávili teraz hostia v blízkosti pokutového územia súpera, nazbierali tak cený čas a rýchlo sa vracajú späť do obrany.

79
    Ale teraz sú pri lopte hostia, ktorí pohodlne rozvijajú kombináciu na polovici súpera. Wolverhampton sa nemusí nikam ponáhľať.