Sereď – Nitra 1:0 (kon.) | Pohronie – Zlaté Moravce 1:0 (kon.) | Michalovce – Trnava 2:2 (kon.)
Senica – Trenčín 1:3 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
1:0 (0:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
Sobota 27.06.2020, 17:00 • Žiar nad Hronom • Niké liga • 3. kolo

Druhý polčas v Žiari nad Hronom bol napokon hektický. V 53. minúte išli domáci do vedenia po góle Abraháma a začínali preberať iniciatívu hry. V 60. minúte bol vylúčený hosťujúci Tóth a od tohto momenty hralo pochopiteľne aktívnejšie Pohronie, ktoré postupne nevyužilo svoje ďalšie gólové šance. V 79. minúte dostal druhú žltú kartu hosťujúci Hrnčár a tak Zlaté Moravce museli zápas dohrávať len s 9 hráčmi. Náročný záver stretnutia domáci aj so šťastím zvládli, v domácom prostredí získavajú veľmi dôležité tri body a ešte tak stále majú šancu vyhnúť sa prípadnej baráži o Fortuna ligu.

V tejto chvíli vám už ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok sobotného večera! (18:51:46)

Držanie lopty: 53 % : 47 %.
    Strely na bránku: 3:3. Strely mimo: 10:2. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 9:18.

90+2

90+2
    Žltú kartu dostáva Branislav Pindroch (FC ViOn Zlaté Moravce).

90+2
    Pohronie zachytilo loptu a skúšalo ísť do rýchleho brejku, Badolo bol však v ofsajde. To je už z tohto stretnutia všetko!

90+1
    Zlaté Moravce získavajú v závere nadstaveného času priamy kop. Je to však takmer zo stredu ihriska, ale šanca na ohrozenie brány ešte prísť môže.

90
    V druhom polčase sa nadstavujú 2 minúty!

90
    Pohronie prežilo klinickú smrť! ViOn zaútočil aj v oslabení o dvoch hráčov, Brašeň našiel presným prízemným centrom Richtárecha, ktorého volej však z gólovej pozície smeroval len do stredu brány, kde našťastie pre domácich stál brankár Jenčo a dokázal jeho zakončenie skrotiť!

89
    Zlaté Moravce zahrávali priamy kop, ale po ňom sa len píska ofsajd, v ktorom sa ocitol Richtárech.

88
    Hatok našiel presným centrom pred bránou hostí Matića, jeho vzdušné zakončenie však smeruje tesne vedľa tyčky! Ďalšia obrovská šanca Pohronia ostáva nevyužitá!

87
    Domáci držia loptu na svojich kopačkách, hrá sa však prevažne v strede poľa. Uvidíme, čo nám ešte ponúkne samotný záver tohto stretnutia.

86
    Obrovská šanca pre Pohronie pridať gólovú poistku! Nový muž na ihrisku Pellegrini sa ihneď zapojil do útočnej akcie, presnou prihrávkou do behu vysunul do veľkej šance Badola, ale ten zakončuje tesne vedľa brány, takéto situácie by sa mali skončiť gólom!

86
    Pohronie kombinovalo pred pokutovým územím súpera, snažilo sa tak čo najviac naťahovať čas vo svoj prospech.

85
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Patrik Blahút, prichádza Lukáš Pellegrini.

84
    Sme v závere druhého polčasu, Pohronie zatiaľ smeruje k zisku veľmi dôležitých troch bodov. Musí však zvládnuť túto časť zápasu.

83
    Weirova zblokovaná strela len doputovala k brankárovi Pindrochovi, ten už rozohráva loptu na svojich spoluhráčov.

82
    Matić potiahol rýchly protiútok domácich, na hranici pokutového územia našiel úplne voľného Gerebenitsa, ale ten loptu zluftoval a z nádejnej pozície tak ani nezakončil.