Lecce – AC Miláno 1:4 (kon.) | Bergamo – Lazio 0:0 (odl.) | Fiorentina – Brescia 0:0 (odl.)
AC Miláno – AS Rím 0:0 (odl.) | Brescia – CFC Janov 0:0 (odl.) | Cagliari – Turín 0:0 (odl.)
Juventus – Lecce 4:0 (kon.) | Lazio – Fiorentina 0:0 (odl.) | Neapol – Spal 0:0 (odl.)
Parma – Inter 0:0 (odl.) | Sampdoria – Bologna 0:0 (odl.) | Sassuolo – Hellas Verona 0:0 (odl.)
Udinese – Bergamo 0:0 (odl.) | Inter – Sassuolo 0:0 (odl.) | AS Rím – Sampdoria 0:0 (odl.)
odložené
AC Miláno
0:0 (-:-)
AS Rím
cz Nedeľa 15.03.2020, 15:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Talianska Seria A • 28. kolo
Videoprenos

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního dne a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (19:16:56)

Vzhledem k opatřením kvůli koronaviru se utkání odehrálo bez diváků.

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:16.

Je dobojováno. Po bezbrankovém prvním poločase jsme se úvodního gólu dočkali v šestasedmdesáté minutě, kdy skóre otevřel domácí Ante Rebić, jenž se trefil z dorážky a poslal Milán do vedení. Na jeho trefu pak v devětaosmdesáté minutě navázal Hakan Çalhanoğlu, který bezpečně proměnil nařízený pokutový kop. Hráči Milána tak zapsali důležité tři body do tabulky, hosté naopak odjedou s prázdnou.

90+6

90+5
    Po sérii nepřesností na obou stranách jsou teď u balonu hosté, už jim ale moc času na nějakou korekci skóre či dokonce srovnání, nezbývá.

90+3
    Milánští si vynutili další menší tlak před brankou soupeře, ale hosté se ubránili a posléze velmi rychle hru otočili na opačnou stranu. Znovu však před Donnarummou nevymysleli nic.

90+2
    Domácí hráči se už příliš nikam neženou a jen kontrolují hru. Hosté se naopak nemohou dostat na kontaktní branku, která by ještě mohla znamenat mnoho.

90+1
    Žlutou kartu dostává Jordan Veretout (AS Řím).

90
    Nastavovat se bude ještě pět minut navíc.
    89. Hakan ÇALHANOĞLU - 2:0

89
    AC Milán právě vstřelil branku!
    V pokutovém území byl faulován Theo Hernández a sudí pak nařídil pokutový kop. Na jeho značku si balon postavil HAKAN ÇALHANOĞLU, po jeho nekompromisní střele sice Mirante vystihl směr, ale byl bez šance zakročit. Domácí tak navyšují své vedení – 2:0.

88
    Penalta pro AC Milán.

87
    Zápas se pomalu blíží ke konci, hostům se nedaří srovnat nepříznivý stav a nemohou najít recept na Gianluigiho Donnarummu, který tak stále drží své čisté konto.

85
    Rafael Leao se v pokutovém území dostal ke střele pravačkou, ale ta nakonec hostující bránu neohrozila a následuje tak jen odkop od ní, který provede Antonio Mirante.

84
    Theo Hernández byl Pérezem faulován a poslán k zemi. Domácí zůstávají u míče a hned půjdou do další útočné akce.

83
    Spinazzola pálil na domácí branku a jeho pokus byl sražen domácími hráči jen za cenu rohového kopu.

81
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Bryan Cristante, přichází Javier Pastore.

81
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Lorenzo Pellegrini, přichází Amadou Diawara.