Lecce – AC Miláno 1:4 (kon.) | Bergamo – Lazio 0:0 (odl.) | Fiorentina – Brescia 0:0 (odl.)
AC Miláno – AS Rím 0:0 (odl.) | Brescia – CFC Janov 0:0 (odl.) | Cagliari – Turín 0:0 (odl.)
Juventus – Lecce 4:0 (kon.) | Lazio – Fiorentina 0:0 (odl.) | Neapol – Spal 0:0 (odl.)
Parma – Inter 0:0 (odl.) | Sampdoria – Bologna 0:0 (odl.) | Sassuolo – Hellas Verona 0:0 (odl.)
Udinese – Bergamo 0:0 (odl.) | Inter – Sassuolo 0:0 (odl.) | AS Rím – Sampdoria 0:0 (odl.)
odložené
FC Parma
0:0 (-:-)
Inter Miláno
cz Nedeľa 15.03.2020, 15:00 • Stadio Ennio Tardini, Parma • Talianska Seria A • 28. kolo
Videoprenos

Skončilo nám utkání mezi Parmou a Interem Milán. Pro domácí tento zápas vypadal dlouho velice přiznivě, ale posledních deset minut bylo jak ze zlého snu. Parma šla do vedení v 15. minutě. Gervinho využil dlouhé přihrávky Kucky a krásnou individuální akci proměnil v gól. Šance jsme viděli na obou stranách, ale další branka přišla až v 84. minutě. Po rohovém kopu se prosadil Stefan de Vrij. Ihned po vyrovnávací brance šel do sprch Juraj Kucka, který byl vyloučen za nesportovní chování. O dvě minuty později Victor Moses načechral centr na hlavu Alessandra Bastoniho, jenž se stal hrdinou dnešního večera. Parma už v závěru neměla dostatek sil na to, aby si něco vytvořila. Inter si tak upevnil svou třetí příčku a náskok druhého Lazia stáhl na čtyři body. Parma se po tomto kole propadla na místo osmé, přeskočil ji totiž AC Milán.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost. Na počtenou! (00:07:41)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 2:9. Střely mimo: 7:8. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:13.

90+6

90+6
    Victor Moses zřejmě v poslední akci zkoušel přihrávat pod sebe, ale spoluhráče nenašel.

90+5
    Domácí získali odražený balón a rovnou to zkusili nákopem. Výšková převaha obránců Interu ale nyní byla zřetelná.

90+4
    Parma se stále nemůže dostat k míči. Do konce nastaveného času zbývá minuta.

90+3
    Lukaku využil své robustní postavy a u rohového praporku několik vteřin pošetřil.

90+3
    Po rychlé akci si hosté vybojovali rohový kop. S jeho rozehrávkou rozhodně nespěchají.

90+2
    Žlutou kartu dostává Victor Moses (Inter Milán).

90+2
    Parma už to bude mít velmi těžké. Hraje v oslabení a míč má v posledních minutách Inter jednoznačně pod kontrolou.

90+1
    Nastavovat se bude 5 minut.
    90. Young mohl navýšit vedení Interu, jenže neuspěl

90
    Ashley Young se objevil na levé straně vápna úplně sám před brankářem Sepem. Obdržel pěkný pas z nohy Gagliardiniho. Anglický obránce pálil do protipohybu gólmana, ale ten vytáhl skvělý zákrok.

89
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Lautaro Martínez, přichází Borja Valero.

88
    Žlutou kartu dostává Jasmin Kurtić (Parma Calcio 1913).
    87. Alessandro BASTONI - 1:2

87
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    Sotva se znovu začalo hrát a Inter jde do vedení. Skvělou práci na pravé straně odvedl Moses, jehož centr levou nohou našel na zadní tyči úplně volného ALESSANDRA BASTONIHO. Obránce milánského týmu měl před sebou jednoduchou práci. Stačilo nastavit hlavu a trefit prázdnou bránu. 1:2. Asistence: Victor Moses.

86
    Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Gervinho, přichází Gastón Brugman.

86
    Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Vincent Laurini, přichází Matteo Darmian.