Lecce – AC Miláno 1:4 (kon.) | Bergamo – Lazio 0:0 (odl.) | Fiorentina – Brescia 0:0 (odl.)
AC Miláno – AS Rím 0:0 (odl.) | Brescia – CFC Janov 0:0 (odl.) | Cagliari – Turín 0:0 (odl.)
Juventus – Lecce 4:0 (kon.) | Lazio – Fiorentina 0:0 (odl.) | Neapol – Spal 0:0 (odl.)
Parma – Inter 0:0 (odl.) | Sampdoria – Bologna 0:0 (odl.) | Sassuolo – Hellas Verona 0:0 (odl.)
Udinese – Bergamo 0:0 (odl.) | Inter – Sassuolo 0:0 (odl.) | AS Rím – Sampdoria 0:0 (odl.)
odložené
U.S. Sassuolo Calcio
0:0 (-:-)
Hellas Verona
cz Nedeľa 15.03.2020, 15:00Talianska Seria A • 28. kolo
Videoprenos

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:34:57)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 4:2. Rohy: 12:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 17:13.

Je konec naprosto bláznivé druhé půle, která na rozdíl od té první nabídla naprosto vše!
    V prvním poločase jsme se nedočkali takřka vůbec žádné šance, ale to druhá polovina zápasu vynahradila naprosto plnými doušky. V 51. minutě otevřel brankový účet hostující Lazović, ovšem o dvě minuty později srovnal Boga. V 57. minutě šli ale hosté znovu do vedení po trefě Stępińského. V 68. minutě šla Verona dokonce do dvoubrankového vedení, když se prosadil Pessina, ale v 77. minutě snížil druhým gólem Boga a v 90+7. minutě srovnal Rogério.

90+8
    90+7. ROGÉRIO - 3:3

90+7
    Sassuolo právě vstřelilo branku!
    Ke konci nastaveného času se domácím povedlo přece jenom srovnat na 3:3! K míči se dostal ROGÉRIO, jenž z nějakých dvaceti metrů vypálil tvrdou ránu do pravé tyče, od které se balón odrazil do levé a skončil v bráně! Neskutečné! Asistence: Federico Peluso.

90+6
    Jeremie Boga se sice dostal k centru z levé strany, ale nakonec je z toho pouze odkop od hostující svatyně.

90+5
    Nyní ovšem sudí odpískal domácím útočný faul na pravé straně, když skončil na zemi Valerio Verre.

90+4
    Pedro Obiang vypálil tvrdou ránu, ale Marco Silvestri vytáhl další skvělý zákrok! Po chvíli přišel nebezpečný centr do vápna a Francesco Caputo opět těsně nedosáhl na míč před prázdnou bránou!

90+3
    Sassuolo se velice nebezpečně dostalo do vápna soupeře, ale domácímu hráči chyběl zhruba metr na zakončení.

90+2
    Domácí se snažili něco vymyslet z levé strany, ovšem to se jim moc nepovedlo a Verona pouze odkopla míč.

90+1
    Rozhodčí nastavuje sedm minut navíc!

90+1
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Mattia Zaccagni, přichází Valerio Verre.

90
    Domácí mužstvo se sice prodralo do zakončení, ale to skončilo na zákroku hostujícího brankáře a následuje tak rohový kop.

89
    Nepřesný nákop ze strany domácího mužstva skončil opět a pouze v moci gólmana Silvestriho.
    87. Marco Silvestri si skvěle poradil se střelou Berardiho!

87
    Domenico Berardi byl velice blízko srovnání, ale jeho střelu k levé tyči velice dobře vychytal gólman Marco Silvestri!

86
    Čas se Sassuolu velice rychle krátí, ale následný nepřesný nákop skončil pouze u hostujícího gólmana Silvestriho.