Getafe – Sociedad 2:1 (kon.)
Getafe CF
2:1 (1:0)
Real Sociedad San Sebastian
Pondelok 29.06.2020, 22:00 • Coliseum Alfonso Pérez (Getafe) • Španielska LaLiga • 32. kolo

Druhý polčas ponúkol dva presné zásahy. Obraz hry sa podobal tomu z prvého dejstva, ale hosťom sa v 57. minúte podarilo vyrovnať gólom Januzaja, ktorý však musel odobriť systém VAR. Zlomový moment zápasu prišiel v 83. minúte, keď sa aj po druhýkrát zapísal do streleckej listy Jaime Mata a stal sa tak hrdinom domáceho celku, keď zariadil jeho výhru 2:1!

Ďakujem vám za pozornosť a prajem už dobrú noc! (23:58:18)

90+6

90+5
    Getafe dostáva loptu až na polovicu súpera. Čas už hrá proti hosťujúcemu celku, tri body tak zrejme zostanú doma.

90+4
    Navyše teraz zaútočili aj domáci futbalisti, na center v pokutovom území súpera reagoval Molina, ale nezakončil presne.

90+3
    Hostia však teraz majú stále problémy s prechodom do útoku. Getafe drží tesné vedenie a tak šancu na tri body.

90+2
    Real Sociedad San Sebastian tak ešte získava nejaký ten čas, musí všetky svoje sily sústrediť na útočenie a treba aj viacej riskovať.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavuje 6 minút!

90
    Striedanie v tíme Getafe CF: z ihriska odchádza Jaime Mata, prichádza David Timor.

89
    Striedanie v tíme Real Sociedad San Sebastian: z ihriska odchádza Aritz Elustondo, prichádza Nais Djouahra.

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu sa už čoskoro naplní. Uvidíme, koľko sa ešte bude nadstavovať.

88
    Žltú kartu dostáva Jaime Mata (Getafe CF).

86
    Už to teda zrejme vyzerá, že hostia budú v závere zápasu častejšie pri lopte, ale stále sa im nedarí výraznejšie sa presadiť v útoku.

85
    Getafe úspešne odvracia útoky svojho súpera. San Sebastian musí teraz zakladať útok až zo svojej polovice ihriska.

84
    Hostia teda znova prehrávajú a musia doťahovať vedenie súpera. Veľa času však už k dispozícii nemajú, musia sa čo najskôr dostať k tlaku na súpera.

83
    Žltú kartu dostáva Mikel Merino (Real Sociedad San Sebastian).

83
    Getafe dalo gól!
    Domáci sa vracajú späť do vedenia o jeden gól! Nuž a hostí môže tento inkasovaný gól poriadne mrzieť, pretože sa nestihli včas vrátiť do obrany, Molina šikovne a rýchlo rozohral aut priamo do pokutového územia, kde sa k lopte dostal JAIME MATA a strelou pomedzi nohy prekonáva Remira – 2:1!

82
    Striedanie v tíme Getafe CF: z ihriska odchádza Marc Cucurella, prichádza Jason.

82
    Ani rohový kop hosťujúceho celku zmenu skóre nepriniesol. Stále to teda vyzerá, že si tabuľkový susedia v tomto zápase body podelia.

81
    Približne desať minút zostáva do konca tohto stretnutia. Aj naďalej je skóre vyrovnané 1:1, uvidíme, či sa ešte dočkáme prípadného gólového zápisu.