AS Rím – Udinese 0:0 (odl.) | Bergamo – Neapol 0:0 (odl.) | Bologna – Cagliari 0:0 (odl.)
CFC Janov – Juventus 0:0 (odl.) | Fiorentina – Sassuolo 0:0 (odl.) | Inter – Brescia 0:0 (odl.)
Lecce – Sampdoria 1:2 (kon.) | Spal – AC Miláno 0:0 (odl.) | Turín – Lazio 0:0 (odl.)

Janov právě vstřelil branku!
    Že by tu bylo přeci jen ještě drama? Janov snižuje na 1:3! Centr z pravé strany propadl až na zadní tyč, kde byl zcela sám ANDREA PINAMONTI. Ten překonal Szczesného prudkou střelou pod břevno. Polský brankář nestihl včas zvednout ruce, neměl na reakci moc času. Asistence: Davide Biraschi.
    73. Douglas COSTA - 0:3

73
    Juventus právě vstřelil branku!
    Třetí gól Juventusu a třetí opravdu nádherný kousek! Střídající DOUGLAS COSTA si po rychlé kličce posunul míč vice na osu hřiště, švihl svou levačkou a míč se doplachtil krásně ke vzdálenější tyč. Perin se jen podíval. Asistence: Paulo Dybala.
    56. Cristiano RONALDO - 0:2

56
    Po šesti minutách se Juventus prosazuje znovu a zvyšuje už na 2:0! Ronaldo dostal hodně prostoru na to, aby vyvezl míč a nachystal si ho na svou skvělou pravačku. Když se dostal na dostřel branky, natáhl ke střele a přesnou střelou k tyči nedal Perinovi šanci. Asistence: Miralem Pjanić.
    50. Paulo DYBALA - 0:1

50
    Zkraje druhého poločasu se Juventus konečně dostává do vedení! Argentinský šikula se dostal individuálně do pokutového území, kde si připravil míč na levačku a křížnou střelou překonal Perina. Ten si sice na míč sáhl, vyrazit ho ale nedokázal. Asistence: Juan Cuadrado.