Alavés – Granada 0:2 (kon.) | Valencia – Bilbao 0:2 (kon.) | Real Betis – Villarreal 0:2 (kon.)
Valladolid – Levante 0:0 (kon.)
Real Valladolid
0:0 (0:0)
Levante UD
Streda 01.07.2020, 22:00 • Estadio Municipal José Zorrilla (Valladolid) • Španielska LaLiga • 33. kolo

Napokon sme sa gólov v tomto zápase nedočkali. Druhý polčas bol o niečo futbalovejší, pribúdali aj zaujímavé šance na oboch stranách, ale buď v nich strelci zlyhali, alebo zasahovali brankári a defenzíva. Kľúčový moment sa odohral v nadstavenom čase, kde po porade s VAR získali domáci penaltu, ale Ünal nedokázal Aitora Fernándeza prekonať a tak si oba celky po bezgólovéj remíze body podelia.

Ďakujem za pozornosť a prajem už dobrú noc! (23:59:54)

90+8

90+7
    Aitor Fernández je hrdinom Levante! Loptu si na biely bod postavil Ünal, ale brankár súpera smer strely vystihol a nohou vyrazil loptu do bezpečia!

90+6
    Bola nariadená penalta pre domáci celok! Celú situáciu ešte skúmal VAR, ofsajd to nebol a brankár hostí sa previnil faulom na domáceho Guardiolu, domáci majú veľkú šancu toto stretnutie vyhrať!

90+5
    Tvrdú strelu spoza pokutového územia musel Aitor Fernández vyboxovať pred seba a následne sa domáci chceli pretlačiť až do zakončenia, bolo to však z ofsajdového postavenia.

90+4
    Hosťujúci Miramón sa snažil pretlačiť loptu do pokutového územia domácich, ale defenzíva súpera ju odvracia do bezpečia.

90+3
    Ofsajd zastavuje tento útočný výpad hostí.

90+2
    Levante teda ešte zahrávalo spomínaný rohový kop, ale ten nič zaujímavého neponúkol. Je tu pomerne dosť nadstavených minút, dočkáme sa dnes na Estadio Municipal José Zorrilla gólu?

90+1
    V druhom polčase sa nadstavuje 6 minút!

90
    Vynikajúci zákrok domáceho brankára Masipa! Hosťujúci Campana vyslal spoza pokutového územia nebezpečnú strelu k tyčke ktorá navyše podskočila, ale Masip sa nenechal prekvpaiť a loptu vyrazil an rohový kop!

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu bude minulosťou. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.

88
    Nacho prihrával pred bránu hostí, ale u lopty bol ako prvý brankár Aitor Fernández. Levante je teraz pod tlakom, ale všetko zvládla a drží bezgólový stav.

87
    Po priamom kope sa odrazená lopta v pokutovom území dostala na Guardiolu, ale ten u tažkého uhla triafa len bočnú sieť!

86
    Domáci po nedovolenom zákroku budú zahrávať ďalší priamy kop na útočnej polovici.

85
    Sme už v samotnom závere tohto stretnutia, čoskoro sa naplní základná hracia doba. Stále to teda vyzerá na bezgólovú remízu.

84
    Spomínaný priamy kop zahrával Alcaraz, ktorý to skúšial priamo na bránu, ale jeho obstrel mu nevyšiel a lopta ide nad.

84
    Striedanie v tíme Real Valladolid: z ihriska odchádza Míchel, prichádza Fede.

82
    Hosťujúci León fauloval a tak domáci získavajú priamy kop z celkom zaujímavej pozície.

81
    Real Valladolid získal priamy kop na útočnej polovici, po jeho rozohrávke sa tam následne snaží kombinovať.

80
    Približne desať minút zostáva do konca tohto stretnutia. Stále márne čakáme na gól, aj keď domáci mali teraz k nemu veľmi blízko.

79
    Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza Roger Martí, prichádza Sergio León.
    Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza Borja Mayoral, prichádza José Luis Morales.

78
    Guardiolamohol otvoriť skóre tohto stretnutia! Domáci futbalista sa krásne uvoľnil v pokutovom území a jeho strela bola aj gólová, ale brankár Aitor Fernández fantasticky nohou vyrazil loptu do bezpečia!

76
    Tak ako v prvom polčase, tak aj teraz dáva hlavný rozhodca tohto zápasu Davide Medie Jimenez pokyn na krátko občerstvovaciu prestávku.

75
    Martí prenikol s loptou do pokutového územia domácich, z uhla napokon aj zakončoval, ale brankár Masip si pripisuje úspešný a dôležitý zákrok!

74
    Striedanie v tíme Real Valladolid: z ihriska odchádza Pablo Hervías, prichádza Toni Villa.

73
    K lopte sa dostal hosťujúci Hernani, ktorý spoza pokutového územia vyslal nebezpečnú strelu, ktorá ide len tesna nad bránu domáceho celku!

72
    Po dlhšej dobe sa do útoku dostávajú hostia, ale je to pomalší prechod na útočnú polovicu.

71
    Posledné minúty tohto stretnutia jednoznačne patria domácim futbalistom, ale stále sa hrá bez gólov na oboch stranách. Dočkáme sa napokon presného zásahu?

70
    Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza Coke, prichádza Jorge Miramón.
    Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza Toňo, prichádza Carlos Clerc.

69
    Aitor Fernández sa však teraz musel mať na pozore a vytiahnúť veľmi dobrý zákrok pri strele spoza pokutového územia od Míchela, následne sa ešte o dorážku snažil Ünal, ale to sa mu už nepdoarilo!

68
    Stále však ani na jednej strane neprichádza výrazná gólová priležitosť. Častejšie ale v týchto chvíľach drží loptu na svojich kopačkách domáci celok.

67
    Real Valladolid zahrával rohový kop, po ňom ešte môžu domáci futbalisti kombinovať na útočnej polovici.

66
    Brankár hostí Aitor Fernández si pri strete poranil a vyžiadal si tak ošetrenie ruky. Vyzerá to však byť v poriadku a mal by v tomto zápase pokračovať.

65
    Postupne sledujeme útočný výpady na oboch stranách, zmena skóre však neprichádza. Zatiaľ to vyzerá, že by to mohol byť zápas o jednom góle.

64
    Striedanie v tíme Real Valladolid: z ihriska odchádza Waldo Rubio, prichádza Sergi Guardiola.

63
    Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza Rubén Rochina, prichádza Hernâni.

62
    Levante zahrávalo priamy kop, ale domáci ho ubránili. Hostia sú však stále pri lopte a pokračujú vo svojej aktivite.

61
    Na oboch stranách sa prirpavujú striedania. Práve zmena hráčov by mohla priniesť potrebné oživenie do hry.

60
    Hodina zo stretnutia na Estadio Municipal José Zorrilla je už minulosťou. Stále je to bez gólov na oboch stranách, oba celky sa však snažia útočiť.

59
    Levante zvládlo aj tento roh a s loptou na kopačkách sa už skúša presunúť na útočnú polovicu.

58
    Po jeho rozohrávke sa dostal k odrazenej lopte Nacho, jeho strelecký pokus z vnútra pokutového územia bol vyrazený brankárom Fernándezom na ďalší rohový kop!

57
    Valladolid pokračuje vo svojej útočnej aktivite, po zrazenej lopte získavajú domáci futbalisti rohový kop.

56
    Pekná prihrávka až do pokutového územia hostí od Herviasa, ale Ünal zakončil len do postaveného obrancu súpera, ktorý tak zabránil gólovej situácii! Levante si na podobné situácie musí dávať pozor.

55
    Zo strany hostí sme teraz sledovali len veľmi nepresné zakončenie zo strednej vzdialenosti, brankár Masip už rozohral loptu na svojich spoluhráčov.

54
    Útočnú snahu obom celkom nemožno uprieť, ale stále to nevychádza vo finálnej fáze. Gól by určite prienisol potrebné oživenie hry.

53
    Valladolid vymyslel v pokutovom území súpera peknú kombináciu, pred bránou sa však nikomu z domácich nepodarilo zakončiť a lopta putuje na kopačky Levante.

52
    Hosťujúci Coke fauloval a tak domáci ešte získavajú loptu na útočnej polovici. Ich následná rozohráva bola vyltačená za stred ihriska.

51
    Aj v druhom polčase pokračuje z oboch strán vysoké napádanie súperovej rozohrávky. Zrejme to dnes na Estadio Municipal José Zorrilla na gólové hody nevyzerá.

50
    Ünal sa snažil prihrávať pred pokutové územie hostí, ale neúspešne. Aj Valladolid ešte môže skúsiť v útoku pokračovať.

49
    Individuálne sa snažil presadiť Roger, ale defenzíva súpera ho do ničoho nepustila. Hostia však ešte môžu pokračovať vo svojom útočnom ťažení.

48
    Levante sa ihneď pustilo do útoku a získalo rohový kop. Domáci však tento úvodný nápor zo strany súpera ustáli a bude to odkop od Masipovej brány.

46
    Druhý polčas tohto stretnutia je už v plnom prúde, výkop patril hosťom. Ani jeden z trénerov nestriedal.

46
    Začal sa druhý polčas.

Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na hracej ploche, druhý polčas sa tak čoskoro začne!

Úvodné dejstvo na Estadio Municipal José Zorrilla napokon presný zásah neprinieslo, na góly si musíme počkať do druhého polčasu. Čo sa týka toho prvého, tak až tak veľa zaujímavých momentov nebolo, oba tímy sa však snažili hrať aktívne a pochvali si zaslúžia hlavne defenzívy.

Uvidíme, čo ponúkne druhý polčas, ktorý sa začne približne o 23:04.

45+4
    Prvý polčas sa skončil.

45+3
    Žltú kartu dostáva Míchel (Real Valladolid).

45+2
    Rýchly útočný výpad domácich úspešný nebol, je to len odkop od brány súpera. To je už zrejme z prvého dejstva všetko.

45+1
    V prvom polčase sa nadstavujú 3 minúty!

45
    Pred pokutové územie súpera si nabehol Alcaraz, jeho tvrdú strelu zblokovala defenzíva Levante na rohový kop! Ten už domáci aj rozohrali, ale nič zaujímavého nepriniesli.

44
    Riadny hrací čas prvého polčasu sa čoskoro naplní. Uvidíme, koľko sa ešte bude nadstavovať.

43
    Nevydarený útok domácich, zrejme si tak na presné zásahy budeme musieť počkať do druhého dejstva.

42
    Valladolid získava po nedovolenom zákroku loptu na polovici súpera. Uvidíme, či to bude rezonovať do nejakej zaujímavej situácie.

41
    Približne päť minút zostáva do konca prvého polčasu. Dočkáme sa do prestávky úvodného presného zásahu?

40
    Vysoký center z ľavej strany len preletel okolo domácej brány, Valladolid tak zísakva loptu na svojej polovici ihriska.

39
    Postupne sa hostia skúšajú znova presadiť na útočnej polovici. Musia však čeliť napádaniu zo strany svojho dnešného súpera.

38
    Levante sa dostalo do rýchleho brejku, ale domáci boli takisto pozorníi a súpera do šance nepustili. Valladolid sa snažil odpovedať rovnakou mincou, ale neúspešne.

37
    Domáci zahrávali v poradí tretí rohový kop v tomto zápase. Defenzíva súpera bola vo vlastnom pokutovom území pozorná a odvrátila loptu do bezpečia.

36
    Po krátkej dobe sme sledovali aj útočný výpad zo strany Levante, ale ani ten zmenu skóre nepriniesol.

35
    Tento útok zo strany Valladolidu nebol úspešný, brankár Fernández rozohráva loptu na svojich spoluhráčov.

34
    Domáci futbalisti sú aj naďalej pri lopte a operujú na polovici súpera. Defenzíva Levante je však veľmi pozorná a súpera do ničoho vážneho nepúšťa.

33
    K lopte sa dostáva Valladolid a snaží sa o prienik na útočnú polovicu.

32
    Dianie v prvom polčase pokračuje ďalej. Uvidíme, čo nám všetko zvyšok prvého polčasu ponúkne, oba celky sa snažia hrať útočne.

31
    Polhodina zo stretnutia na Estadio Municipal José Zorrilla je už minulosťou, stále je to bez gólov na oboch stranách. Nasleduje krátka prestávka na občerstvenie.

30
    Brankár Masip výborne čítal hru a včas išiel proti lopte v pokutovom území. Následne si ju prebral do svojich rukavíc a rozohráva ju na svojich spoluhráčov.

29
    Žltú kartu dostáva Waldo Rubio (Real Valladolid).

28
    Ale aj hostia vysoko napádajú rozohrávku súpera, zatiaľ si však domáci držia loptu na svojich kopačkách.

27
    Momentálne je pri lopte Valladolid, ktorý sa snaží cez postupnú prihrávku presunúť na polovicu súpera.

26
    Domáci si situáciu vo vlasnom pokutovom území postrážili a brankár Masip uvedie loptu späť do hry svojim výkopom.

25
    Zrejme sa to teraz celé otáča. Viac sa do útoku dostávajú domáci futbalisti, ale ich zakončenia sú nepresné a tak obaja brankári sú prakticky bez práce.

24
    Valladolid postupne ožíva, ale ani tento útok úspech nepriniesol. Po nepresnom centri bude loptu od svojej brány znova rozohrávať brankár Fernández.

23
    Po autovom vhadzovaní sa do zakončenia na hranici pokutového územia dostal domáci Plano, ale mieril len veľmi nepresne a bránu súpera vôbec neohrozil.

22
    Dostávame sa za polovicu prvého polčasu. Aj naďalej čakáme na prvú vážnejšiu situáciu v tomto zápase, aktivita je na strane hosťujúceho Levante.

21
    Valladolid neúnavne aj naďalej vysoko napáda rozohrávku súpera a vyhnalo ho tak teraz až na jeho polovicu. Domáci si teda môžu na malú chvíľu vydýchnuť.

20
    Na obraze hry sa nám teda už poriadne dlho nič nemení. Levante stále útočí, ale žiadnu zaujímavú príležitosť si ešte nevypracovalo.

19
    Center z priameho kopu odvrátili domáci na rohový kop. Aj ten už Levante stihlo rozohrať, tlak domáci ustáli, ale stále je lopta na kopačkách ich dnešného súpera.

18
    Hostia sú v posledných minútach tohto stretnutia veľmi aktívny a stále sa tlačia smerom dopredu. Po nedovolenom zákroku získava Levante priamy kop na útočnej polovici.

17
    Žltú kartu dostáva Enis Bardhi (Levante UD).

16
    Levante sa rozostavilo na útočnej polovici, snaží sa nájsť cestu pred pokutové územie domácich. Domáci aj pod tlakom však úspešne vzdorujú.

15
    Stále sa nič nemení, hostia sú pri lopte a skúšajú nájsť recept na prekonanie súperovej defenzívy. Tlak Levante tak aj naďalej narastá.

14
    Momentálne je pri lopte Levante, ktoré sa snaží cez postupné prihrávke preniknúť na polovicu súpera. Valladolid opäť na nič nečaká a ihneď napáda túto rozohrávku.

13
    Míchel si skvelo nabehol za obranu súpera, potiahol loptu po kraji pred pokutové územie, ale jeho prduká prihrávka pred bránu súpera nič výnimočného nepriniesla.

12
    Postupne to už ožíva na oboch stranách, ale stále to k žiadnemu zaujímavému zakončeniu na jednej či druhej strane nevedie.

11
    Domáci Hervías sa snažil presadiť individuálne, bol však nedovolene zastavený. Valladolid tak ešte získava pri lopte a môže sa pokúsiť o založenie útoku.

10
    Úvodná desaťminútovka tohto stretnutia je už minulosťou. Po dlhšej dobe sa smerom dopredu dostali aj domáci futbalisti, ale do vážnej príležitosti sa nedostali.

9
    Levante v týchto chvíľach hrá veľmi aktívne a dostáva domácich pod tlak. Uvidíme, kedy príde aj prvá zaujímavá situácia v tomto zápase.

8
    V krátkom slede hostia opäť zaútočili, Vukčević si zbiehal do pokutového územia, ale do zakončenia sa už nedostal, prvý bol pri lopte brankár Masip.

7
    Toto bol rýchly útočný výpad hosťujúceho celku, z druhej vlny sa pokúsil o zakončenie Rochina, ale z prvej trafil loptu veľmi zle a tá smeruje vysoko nad bránu domácich.

6
    Lopta sa však vracia späť na kopačky Levante, ktoré to opäť skúša cez postupnú rozohrávku. Valladolid na nič nečaká a okamžite sa snaží vysoko napádať rozohrávku svojho dnešného súpera.

5
    Domáci zvládli tento menší nápor zo strany súpera, brankár Masip posiela loptu na svojich spoluhráčov. Uvidíme, či teraz niečo zaujímavé vymyslia domáci futbalisti.

4
    Konečne sa už k lopte dostáva Levante, ktorý sa snaží o postupný prienik na útočnú polovicu. Valladolid sa snaží obsadiť stred poľa.

3
    V pokutovom území sa snažil hlavou presadiť Míchel, ale jeho zakončenie smeruje vysoko nad Fernándezovu bránu. Domáci reklamovali teč, ale tretí rohový kop to nebude.

2
    Hneď z prvého útočného výpadu získal Valladolid svoj prvý rohový kop v tomto zápase. Domáci následne obiehali pokutové územie súpera a v krátkosti získavajú ďalší rohový kop.

1
    Prvý polčas tohto stretnutia je už v plnom prúde, výkop patril domácim futbalistom.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu prítomné na hracej ploche, prvý polčas sa tak čoskoro začne, prajem príjemný športový zážitok!

Úvodné zostavy:

Real Valladolid: Masip – Alcaraz, Antoñito, Hervías, Olivas – Míchel, Nacho Martínez, Plano, Rubio – Karim, Ünal

Levante UD: Aitor Fernández – E. Bardhi, Campaña, Coke, B. Mayoral – Postigo, Martí, Rochina, Toňo – Vezo, N. Vukčević

Rozhodca: Davide Medie Jimenez

Vítam všetkých fanúšikom futbalu pri online prenose z 33. kola španielskej LaLigy. Od 22:00 je na programe stretnutie medzi Real Valladolid a Levante UD.

Španielska LaLiga po svojom obnovení ponúkne ešte šesť kôl, stále nie je o všetkom rozhodnuté. Je to otvorené na všetkých frontoch: titul, pohárová Európa a zotrvanie v súťaži. V tomto prenose na seba narazia celky z okolia stredu tabuľky, kde je to veľmi vyrovnané.

Real Valladolid disponuje 35 bodmi a to momentálne stačí na 14. miesto, pričom sa ešte môže posunúť vyššie, ale aj padnúť nižšie a namočiť sa do záchranárskej práce. Preto domáci potrebujú zbierať body, čo sa im po prestávke aj celkom darí.

Levante UD: má na svojom konte 41 bodov a nachádza sa tak na 12. mieste. Levante na pohárovú Európu stráca 6 bodov a má teda ešte šancu skúsiť zabojovať o miestneku pre kvalifikáciu do Európskej ligy. Po prestávke sa hosťom v zbieraní bodov darí.

Oba tímy teda body potrebujú, sledujte náš online prenos!

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 22:00.