Dunajská Streda – Žilina 2:0 (kon.) | Trnava – Ružomberok 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Michalovce 4:0 (kon.)
Nitra – Pohronie 0:2 (kon.) | Senica – Zlaté Moravce 0:0 (kon.) | Trenčín – Sereď 3:2 (kon.)
AS Trenčín
3:2 (2:2)
ŠKF Sereď
Sobota 04.07.2020, 18:00 • Štadión MŠK Žilina • Niké liga • 4. kolo

Druhý polčas v Žiline už veľa futbalovej krásy neponúkol, tempo oproti prvému polčasu opadlo. O rozhodnutie sa postaral v 73. minúte striedajúci Corryn, ktorý stanovil konečný výsledok na 3:2! Trenčín tak po prestávke zostáva aj naďalej stopercentný, Sereď utrpela prvú prehru.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok sobotného večera! (19:51:11)

Drženie lopty: 57 % : 43 %.
    Strely na bránku: 6:4. Strely mimo: 4:3. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 15:8.

90+2

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 2 minúty!

90
    Domáci dlho kombinovali pred pokutovým územím, ale nikto sa k strele neodhodlal. Pre Trenčín je podstatné, že drží loptu na svojich kopačkách.

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu sa čoskoro naplní. Uvidíme, či sa ešte bude aj niečo nadstavovať.

88
    Trenčín s loptou na kopačkách a drží hru ďaleko od svojej brány. Zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, žeby z toho ešte mohla byť záverečná dráma.

87
    Striedanie v tíme ŠKF iClinic Sereď: z ihriska odchádza Alex Iván, prichádza Alexsandar Vucenović.

86
    Potom sme sledovali rýchly brejk domácich, van Kessel však zakončiť nestihol. Aj Trenčín ešte zahrával rohový kop, ale tiež nič zaujímavého z neho domáci nevyťažili.

85
    Nový muž na ihrisku Jarovič našiel v pokutovom území svojou prihrávku Potomu, jeho strelecký poks bol zblokovaný. Hostia ešte zahrávali rohový kop, ktorý domáci ubránili.

84
    Striedanie v tíme ŠKF iClinic Sereď: z ihriska odchádza Filip Duranski, prichádza Senad Jarovič.

83
    Musíme však konštatovať, že tempo v druhom polčase oproti tomu prvému výrazne opadlo, ani šancí sme veľa nevideli.

82
    K lopte sa už dostáva Sereď, ktorá naopak prehráva o jeden gól a musí začať aj viacej riskovať, ak chce z tohto zápasu vyťažiť aspoň jeden bod.

81
    Trenčín získal autové vhadzovanie na útočnej polovici, ale do žiadnej zaujímavej šance sa nedostal. Pre domácich je však podstatné, že sa hrá ďaleko od ich brány.

80
    Približne 10 minút zostáva do konca druhého polčasu, možno nejaký ten nadstavený čas. Trenčín aj naďalej vyhráva o jeden gól a je tak na najlepšej ceste získať tri body.

79
    van Kessel šprintoval za dlhou prihrávkou do pokutového územia, ale ako prvý bol pri lopte brankár Kanurić.

78
    Parádnym spôsobom oklamal obranu domácich v pokutovom území Vuk, jeho následnú tvrdú strelu do stredu brány vyboxoval brankár Šemrinec do bezpečia!

77
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Hamza Čataković, prichádza Abdul Zubairu.

76
    Hostia pokračovali vo svojej akitivite pred pokutovým územím, ale Špehar si zle načasoval svoj nábeh na prihrávku a píska sa ofsajd.

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím ŠKF Sereď. Viac informácií tu.

Góly: 11. Kadák (Čataković), 38. Čataković, 73. Corryn – 28. Špehar (Vuk), 37. Vuk

Karty:   64. Šulek (TRE), 74. Križan (TRE)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 4:3. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 15:8.
    AS Trenčín: Šemrinec – Slávik, Križan, Šulek (C), Ligeon (71. Ghali) – Čataković (77. Zubairu), El Mahdioui, Kadák (66. Corryn) – Bukari, van Kessel, Comvalius.
    Náhradníci: Bergsen – Zubairu, Corryn, Ghali, Knežević, Tučný, Depetris.

ŠKF Sereď: Kanurić – Morong, Michalík (C), Ba, T. Dabó – Duranski (84. Jarovič), Adekuoroye – Iván (87. Vucenović), Rorič (62. Potoma), Vuk – Špehar.
    Náhradníci: Yakubu – Pankarićan, Jarovič, Potoma, Vucenović, Slaninka, Šumský.

Rozhodca: Kristián Micheľ – Gabriel Ádám, Andrej Hrmo – Július Straka