Eibar – Leganés 0:0 (kon.) | Mallorca – Levante 2:0 (kon.) | Bilbao – Sevilla 1:2 (kon.)
RCD Mallorca
2:0 (1:0)
Levante UD
Štvrtok 09.07.2020, 19:30Španielska LaLiga • 35. kolo

Druhý polčas na Iberostar Estadi ponúkol ešte jeden presný zásah, v 85. minúte skóroval domáci Kubo a rozhodol tak o zaslúženej výhre svojho tímu! Mallorca veľmi tri body potrebovala, ale stále má pred sebou náročnú situáciu súvisiacu so záchranou v súťaži.

Ďakujem za pozornosť, prajem ešte pekný zvyšok neskoŕeho večera! (21:27:51)

90+6

90+4
    Mallorca zvládla aj menší záverečný nápor súpera, tri body by už určite stratiť nemala.

90+3
    Levante to samozrejme ešte skúša smerom dopredu, ale nedarí sa dnes hosťom presadiť sa v útoku.

90+2
    Pomerne veľa nadstavil ešte hlavný rozhodca, uvidíme čo prinesú tieto nadstavené minúty.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavuje 6 minút!

90
    Striedanie v tíme RCD Mallorca: z ihriska odchádza Ante Budimir, prichádza Pablo Chavarría.

90
    Žltú kartu dostáva Hernâni (Levante UD).

89
    Bardhi vybojoval loptu a následne ju odcentroval pred bránu domácich, zakončenie od Mayorala ide tesne nad! Mallorca si ešte rocha zahráva s ohňom.

88
    Blíži sa už samotný záver druhého polčasu. Mallorca vyhráva o dva góly a zrejme by tak veľmi dôležité tri body mali zostať doma.

86
    Striedanie v tíme RCD Mallorca: z ihriska odchádza Takefusa Kubo, prichádza Lago Junior.

86
    Ešte mohlo prísť predsa len zníženie, ale Rochinove zakončenie tesne míňa priestor domácej brány!

85
    Mallorca dala gól!
    Je tu druhý gól domáceho celku a to už zrejem znamená definitívu!
    TAKEFUSA KUBO zaviezol loptu do pokutového územia, jeho prvú strelu vyrazil výborným zákrokom brankár Aitor Fernández, následne sa domáci futbalisti dostali ešte do dvoch zakončení a až potom Kubo upratal loptu už do stiete – 2:0!

84
    Navyše musí hosťujúci celok aj naďalej čeliť rýchlym brejkom domácich. Uvidíme, čo nám ešte záverečné minúty tohto stretnutia ponúknu.

83
    Levante sa potrebuje dostať k tlaku a dlhšie držať loptu na svojich kopačkách. Uvidíme, či sa to vôbec hosťom do konca zápasu podarí.

82
    Domaci ubránili situáciu pred svojím pokytovým územím, už sa Mallorca pokúša vyviesť loptu do bezpečia, ďaleko od svojej brány.

81
    Z priameho kopu posielal loptu na bránu domácich Bardhi, ale bolo to z veľkej diaľky a tak si Reina pripisuje ľahký zákrok a pomaly si robí zálusk na čisté konto.

80
    Približne desať minút zostáva do konca druhého polčasu, ale niečo sa bude ešte určite nadstavovať. Mallorca stále drží tesný náskok 1:0 a približuje sa k zisku dôležitých troch bodov.

79
    Dianie v druhom polčase pokračuje ďalej. Domáci sa nemusia nikam ponáhľať, hostia budú musieť zabrať pred záverečnou časťou tohto zápasu.