Den 1: Modrý tým (I.ČLTK) – Žlutý tým (Spoje) 10:4* (kon.) | Den 1: Červený tým (Sparta) – Bílý tým (Prostějov) 3:12* (kon.)
koniec udalosti
Den 1: Modrý tým (I.ČLTK) – Žlutý tým (Spoje)

10:4*

cz Štvrtok 09.07.2020, 10:00 • Tenisový areál Štvanice, Praha • Tenis – Barvy pro budoucnost ČTS by MONETA

Děkujeme za pozornost a budeme se těšit opět v pátek, kdy celá série mezi modrým a žlutým týmem vyvrcholí. Do té doby se mějte fajn, na viděnou. (19:04:31)

Na závěr si tedy ještě připomeňme všechny výsledky úvodního hracího dne.

Šmejkalová, Bartůňková – Gadientová (SUI), Nová 6:2, 6:7(5), 10:4

Smíšená čtyřhra byla nakonec odložena až na zítra, a tudíž platí po úvodním hracím dnu stav 10:4 pro modrý tým!

18:19
    Stále bohužel čekáme na výsledek posledního dnešního střetnutí. V tuto chvíli je jasné, že program na Štvanici skončil. Výsledek zveřejníme ihned, jakmile se k nám z místa konání dostane. Děkujeme za pochopení.
    Více informací o TOP lize Barvy pro budoucnost na webu Tenisového světa.

17:29
    V tuto chvíli se stále čeká na konečný výsledek poslední dnešní čtyřhry, a sice té smíšené.

16:17
    Ani tuto koncovku zápasu žlutý tým nezvládl! Miriam Kolodziejová s Karolínou Vlčkovou vedly v supertiebreaku po první změně stran vysoko 5:1, náskok ale promarnily a prohrály s párem Denisa Hindová, Darja Vidmanová 7:6(5), 4:6 a 8:10. Ačkoliv se tedy ještě před pár desítkami minut zdálo, že by se žlutý tým mohl na ten modrý dotáhnout, rázem je rozdíl ve skóre propastný – 6 bodů!

16:10
    Nicole Gadientová s Andreou Novou si poté, co Amélie Šmejkalová s Nikolou Bartůňkovou nedopodávaly za stavu 6:5 ve druhém setu zápas do konce, vynutily tiebreak a po vítězství v něm i rozhodující supertiebreak, v tom už ale uhrály jen čtyři míče. Šmejkalová s Bartůňkovou tak nakonec zvítězily 6:2, 6:7(5) a 10:4.

16:05
    Oba rozehrané ženské debly budou muset rozhodnout zkrácená závěrečná dějství!

16:02
    Robin Staněk s Janem Šátralem porazili americko-českou dvojici Toby Alex Kodat, Petr Nouza dvakrát 6:2.

15:59
    Žlutý tým byl velice blízko snížení na 6:5, nakonec ale platí vedení modrého týmu v poměru 7:4. Pavel Nejedlý s Matějem Vocelem vedli nad Martinem Dammem a Jonášem Forejtkem v závěrečném supertiebreaku 9:5 a měli čtyři mečboly, pak ale prohráli šest výměn v řadě a tím i celý zápas!

15:47
    Martin Damm junior s Jonášem Forejtkem vyhráli druhou sadu díky brejku ze šestého gemu 6:3 a vynutili si rozhodující supertiebreak.

15:27
    A další set pro žlutý tým, který má tak zaděláno na zdramatizování výsledku. Nutno říci, že první sada klání mezi páry Hindová, Vidmanová a Kolodziejová, Vlčková byla nesmírně vyrovnaná a musel ji rozlousknout až tiebreak. V tom Kolodziejová s Vlčkovou vyhrály nejtěsnějším možným rozdílem 7:5, v úvodním setu přitom prohrávaly už 1:4 na gemy.

15:15
    Poměrem 6:2 skončila rovněž první sada utkání mezi páry Damm, Forejtek – Nejedlý, Vocel. V tomto případě však byli úspěšnější druzí jmenovaní hosté, kteří zatím neztratili podání a sami na returnu dvakrát udeřili.

15:11
    Amélie Šmejkalová s Nikolou Bartůňkovou dokráčely v poklidu k zisku první sady nad párem Gadientová, Nová. Tomu povolily domácí žačky jen dva gemy.

14:14
    Nominace do mužských a ženských čtyřher jsou již známy. Hrát by se mělo začít o půl třetí.

Staněk, Šátral – Kodat (USA), Nouza
    Damm (USA), Forejtek – Nejedlý, Vocel
    Hindová, Vidmanová – Kolodziejová, Vlčková
    Šmejkalová, Bartůňková – Gadientová (SUI), Nová

13:53
    Dnešní dvouhry tedy zvládli lépe tenisté modrého I.ČLTK, kteří po nich vedou nad žlutými Spoji 6:4 na zápasy. Uvidíme, které páry nominují kapitáni Vladislav Šavrda s Vojtěchem Fléglem do čtyřher, které budou následovat.

13:47
    A další konečný výsledek, tentokrát s lepším koncem pro modrý tým, jenž vede znovu o dva body. Denisa Hindová nedala žádnou šanci Nicole Gadientové. Sedmnáctiletá Češka uštědřila tenistce ze Švýcarska v Barvách pro budoucnost už pátou porážku a přejela ji dvakrát 6:1.

13:25
    To byl zápas! Václav Šafránek vedl už 6:2 a 3:0, přesto na vítězství proti Pavlovi Nejedlému nedosáhl. Nejedlý otočil druhou sadu na 6:4 ve svůj prospěch, ve třetím setu pak sice rychle ztratil podání, od stavu 0:2 ale získal čtyři gemy v řadě. Šafránek už manko brejku nedohnal, v deváté hře naopak znovu selhal na podání a prohrál urputnou bitvu 6:2, 4:6 a 3:6.