Žrebovanie štvrťfinále a semifinále Ligy majstrov | (kon.) | | | Žrebovanie štvrťfinále a semifinále Európskej ligy | (kon.) |
Den 2: Modrý tým (I.ČLTK) – Žlutý tým (Spoje) | 16:8 (kon.) | | | Den 2: Červený tým (Sparta) – Bílý tým (Prostějov) | 4:21 (kon.) |
koniec udalosti
Den 2: Modrý tým (I.ČLTK) – Žlutý tým (Spoje)
16:8
Filip Lefenda
Program 2. hracího dne
Modrý tým – Žlutý tým
Ondřej Štyler (1926.) – Petr Nouza (609.) 6:2, 7:6(6)
Vojtěch Petr (-) – Dominik Langmajer (1825.) 6:4, 6:3
Amélie Šmejkalová (-) – Karolína Vlčková (-) 6:2, 6:3
Nikola Bartůňková (-) – Nicole Gadientová (SUI, 1204.) 6:2, 6:1
Jiří Barnát (1512.) – Michal Konečný (675.) 6:7(3), 7:5 skreč Konečný
Denisa Hindová (939.) – Miriam Kolodziejová (792.) 2:6, 0:6
Jan Šátral (378.) – Matěj Vocel (1134.) 6:1, 6:3
Jonáš Forejtek (436.) – Pavel Nejedlý (468.) 6:2, 3:6, 5:10
Vítek Horák (-) – Toby Kodat (USA, 1226.) 0:6, 2:6
Agáta Černá (-) – Klára Hájková (-) 6:4, 2:6, 6:10
Modrý tým – Žlutý tým
Ondřej Štyler (1926.) – Petr Nouza (609.) 6:2, 7:6(6)
Vojtěch Petr (-) – Dominik Langmajer (1825.) 6:4, 6:3
Amélie Šmejkalová (-) – Karolína Vlčková (-) 6:2, 6:3
Nikola Bartůňková (-) – Nicole Gadientová (SUI, 1204.) 6:2, 6:1
Jiří Barnát (1512.) – Michal Konečný (675.) 6:7(3), 7:5 skreč Konečný
Denisa Hindová (939.) – Miriam Kolodziejová (792.) 2:6, 0:6
Jan Šátral (378.) – Matěj Vocel (1134.) 6:1, 6:3
Jonáš Forejtek (436.) – Pavel Nejedlý (468.) 6:2, 3:6, 5:10
Vítek Horák (-) – Toby Kodat (USA, 1226.) 0:6, 2:6
Agáta Černá (-) – Klára Hájková (-) 6:4, 2:6, 6:10
Ondřej Štyler (1926.) – Petr Nouza (609.) 6:2, 7:6(6)
Vojtěch Petr (-) – Dominik Langmajer (1825.) 6:4, 6:3
Amélie Šmejkalová (-) – Karolína Vlčková (-) 6:2, 6:3
Nikola Bartůňková (-) – Nicole Gadientová (SUI, 1204.) 6:2, 6:1
Jiří Barnát (1512.) – Michal Konečný (675.) 6:7(3), 7:5 skreč Konečný
Denisa Hindová (939.) – Miriam Kolodziejová (792.) 2:6, 0:6
Jan Šátral (378.) – Matěj Vocel (1134.) 6:1, 6:3
Jonáš Forejtek (436.) – Pavel Nejedlý (468.) 6:2, 3:6, 5:10
Vítek Horák (-) – Toby Kodat (USA, 1226.) 0:6, 2:6
Agáta Černá (-) – Klára Hájková (-) 6:4, 2:6, 6:10