Dukla Praha – Varnsdorf 2:1 (kon.) | Líšeň – Třinec 6:2 (kon.) | Prostějov – Brno 0:0 (kon.)
Pardubice – Vyšehrad 4:1 (kon.) | Ústí n. L. – Žižkov 1:0 (kon.) | Vlašim – Jihlava 2:3 (kon.)
Vítkovice – Hr. Králové 1:4 (kon.) | Sokolov – Chrudim 3:0 (kon.)
SK Líšeň 2019
6:2 (1:0)
FK Třinec
cz Sobota 11.07.2020, 17:00 • SK Líšeň • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 29. kolo

Z Brna to je vše, přeji pěkný zbytek víkendu. (18:51:21)

Líšeň se posunuje na průběžné osmé místo a hlavně na jaře poprvé vítězí doma za tři body.

Je dohráno. Sledovali jsme výborné utkání, které přineslo celkem osm branek, z toho sedm padlo ve druhém poločase. Diváci se měli na co dívat, plno šancí, plno gólů, Líšeň se loučí s touto sezónou před domácími diváky nejlépe jak mohla. Třinec sice zápas nezabalil, ale důležitý gól na 3:1 vstřelil Silný a bylo po utkání. Navíc se Silný prosadil ještě jednou a zkompletoval hattrick.

90+2

90+1
    Halouska si v závěru zachytá. Janoščinovi teď chytil další vyloženou šanci. Reflexní zákrok zabránil snížení.

90
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Cienciala v samotném závěru zahodil další třineckou tutovku, jeho pokus skončil těsně vedle líšeňské brány.

89
    Blíží se konec tohoto zápasu, Líšeň ještě chtěla zaútočit, ale píská se ofsajd.

88
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Tomáš Omasta, přichází Matteo Burgo.

87
    Diváci děkují svému týmu za předvedený výkon, nováček z Líšně ve druhé lize určitě ostudu neudělal. Cíl v podobě záchrany splnil už v podstatě po podzimu.

85
    Machalík mohl snížit na 6:3, ale sám před Halouskou trefuje jen rukavice připraveného brankáře. Plno šancí, plno gólů, rozhodně sledujeme zajímavé utkání.

84
    Pokud jsem před chvíli psal, že výsledek připomíná hokejový výsledek, aktuálně jsme spíše u tenisu. Diváci se rozhodně nenudí, ve druhém poločase padlo celkem sedm branek.

82
    Ve vápně přišel faul Matochy, pokračovat se bude od třinecké brány.

80
    Líšeň nemá dost, bude zahrávat roh.

79
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Martin Zikl, přichází Václav Minařík.
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Jan Silný, přichází Ondřej Vintr.
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Jaroslav Málek, přichází Tomáš Vasiljev.

78
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Stejně jako kapky deště dnes v Brně padají i branky. MARTIN ZIKL stál na zadní tyči, prošel k němu míč a do rozhozené třinecké obrany nebyl problém proniknout. Následně se opřel do míče a razantní pumelicí rozvlnil síť.

77
    V další šanci Tomáš Weber, jehož střela z voleje končí nad Halouskovou bránou.

75
    Třinec právě vstřelil branku!
    Už se nám z duelu stává pomalu hokejový výsledek. DAVID MACHALÍK po deseti minutách na hřišti snižuje na 2:5. Hostující hráč dostal přesný centr na hlavičku a od ní se míč dostal s pomocí tyče do brány.

Roman Zajíček

Góly: 38. Silný, 48. Rolinek, 60. Silný, 70. Matocha, 73. Silný, 78. Zikl – 51. Cienciala, 75. Machalík

Karty:   45. Hlavica (LIS), 68. T. Machálek (LIS) – 31. Samiec (TRI), 40. Hlúpik (TRI)

SK Líšeň 2019: Halouska – Jeřábek, Hlavica (C), Bednář – Fall (69. Matocha) – T. Machálek, Demeter (63. Kučera), Málek (79. Vasiljev), Rolinek – Zikl (79. Minařík), Silný (79. O. Vintr).
    Náhradníci: Vítek – Minařík, Matocha, Fila, Kučera, Vasiljev, O. Vintr.

FK Třinec: Mrózek – Omasta (88. Burgo), Gáč, Šuľa (65. Puchel), Janoščín – Hlúpik (65. Machalík), R. Vaněk I. (C) (65. Kušnír), Samiec, Weber, Cienciala – Wojnar (56. Lasota).
    Náhradníci: Chmiel – Kušnír, Machalík, Puchel, Burgo, Lasota.

Rozhodca: Vojkovský – Koval, Podaný