Lazio – Sassuolo 1:2 (kon.) | Brescia – AS Rím 0:3 (kon.) | Juventus – Bergamo 2:2 (kon.)
Lazio Rím
1:2 (1:0)
U.S. Sassuolo Calcio
cz Sobota 11.07.2020, 17:15Talianska Seria A • 32. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše, Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (19:16:31)

Dneska bere všechny tři body hostující Sassuolo. Do vedení se dostal domácí tým ve 33. minutě díky přesné trefě Luise Alberta. Na jeho trefu odpověděl po změně stran Giacomo Raspadori a vítěznou branku dal v nastavení hostující Caputo. Hosté byli lepším týmem v obou poločasech a výhru si dnes rozhodně zasloužili. Lazio příště hraje 15.7. na hřišti Udinese. Sassuolo se příště představí ve stejný den doma proti turínskému Juventusu.

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 6:7. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:7.
    90+5.

90+5

90+5
    Lazio to ještě v poslední minutě zkoušelo dlouhým nákopem, ale Ciro Immobile byl v ofsajdu a už se toho víc nestane.

Sassuolo právě vstřelilo branku!
    Skóre je otočeno na stranu hostů. Po rohu se k centru z levé strany dostal hostující Giorgos Kiriakopoulos, jehož centr našel na zadní tyčce Giana Marca Ferrariho, který hlavičkoval křižně na protější tyč, míč by asi i tak doletěl do sítě, ale hlavou ho tam pojistil FRANCESCO CAPUTO.

90+2
    Manuel Locatelli centroval do vápna, ale jeho pokus nikoho nenašel a prolétl vápnem.

90+1
    Roh pro Sassuolo.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

89
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Giacomo Raspadori, přichází Giangiacomo Magnani.

88
    Roh pro hosty.

87
    Haraslín byl ve vlastním u míče dřív a Jony ho okamžitě fauloval.

85
    Žlutou kartu dostává Lucas Leiva (S. S. Lazio).

83
    Žlutou kartu dostává Gian Marco Ferrari (US Sassuolo Calcio).

83
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Stefan Radu, přichází Denis Vavro.
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází Bobby Adekanye.

Ondřej Černý

Góly: 33. Alberto (Lazzari) – 52. Raspadori (Caputo), 90+2. Caputo (G. M. Ferrari)

Karty:   23. Parolo (LAZ), 42. Immobile (LAZ), 75. Bastos (LAZ), 85. Lucas Leiva (LAZ) – 51. Müldür (SAS), 83. G. M. Ferrari (SAS)

Lazio Rím: Strakoša – Bastos, Acerbi, S. Radu (83. Vavro) – Lazzari, S. Milinković-Savić (67. Lucas Leiva), Parolo (C), Alberto (83. Adekanye), J. Lukaku (46. Jony) – F. Caicedo (61. Cataldi), Immobile.
    Náhradníci: Proto, Guerrieri – Vavro, Falbo, D. Anderson, Luiz Felipe, Armini, Lucas Leiva, Jony, Cataldi, Adekanye, A. Anderson.

U.S. Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan (46. Müldür), Marlon, G. M. Ferrari (C), Kiriakopoulos – Bourabia, Locatelli – Traorè (46. Caputo), Djuričić (68. Haraslín), Boga (79. Rogério) – Raspadori (89. Magnani).
    Náhradníci: Pegolo – Magnani, Chiricheş, Rogério, Müldür, Peluso, Magnanelli, Ghion, Haraslín, D. Berardi, Caputo, Manzari.