FK Poprad
1:3 (1:1)
Partizán Bardejov
Piatok 31.07.2020, 17:00 • NTC Poprad • MONACObet liga • 1. kolo

V druhom polčase podali presvedčivejší výkon futbalisti Bardejova. Partizán poslal do vedenia v 73. minúte Silva Santos a víťazstvo pod Tatrami poistil ešte gólom v 90. minúte Serečin. Bardejov teda zvíťazil v Poprade 1:3. (18:49:44)

90+4

90+3
    Stretnutie sa už iba viac-menej dohráva, obom tímom je jasný dnešný výsledok.

90+2
    Žltú kartu dostáva Keresteš (Partizán Bardejov).

90+1
    Rozhodcovia nadstavujú štyri minúty.

90
    Bardejov dal gól!
    Hostia definitívne pečatia víťazstvo v dnešnom úvodnom kole nového ročníka 2. ligy. Veľmi nekompromisne to urobil FILIP SEREČIN, ktorý prešiel po ľavom krídle a perfektne vypálil k protiľahlej žrdi. Vavrúš nemal nárok.

Dnešné stretnutie sleduje 567 divákov.

88
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Švec, prichádza Rabik.
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Silva Santos, prichádza Keresteš.

86
    Sebastián Jurčišin bol zozadu atakovaný Maťašom a po fyzickom kontakte okamžite spadol na trávnik. Bol to faul, Poprad má štandardku.

84
    Popradčania sa snažili smerovať opäť dopredu, Budinský sa však napokon prezentoval útočným faulom.

83
    Z ľavej strany posielal nádejný center do šestnástky Grešák, jeho spoluhráči však akosi nezareagovali.

81
    Zaváhanie predviedol brankár Čikoš-Pavličko, ktorý nedokázal odstrániť loptu preč z ohňa. Jeho spoluhráči ho však podržali, a tak do mierne opustenej bránky nebolo dovolené zakončiť Budinskému.

80
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Filip Tatar, prichádza Miroslav Petko.

79
    Romulo Silva Santos smeroval za loptou, ktorá sa kotúľala popri postrannej čiare. Jeden z popradských futbalistov ju však sklzom odohnal na rohový kop pre hostí.

77
    K strele tesne spoza pokutového územia sa dostal Rastislav Švec. Jeho zaujímavá priama delovka však skončila priamo na rukách Vavrúša.

75
    Popradčania sa pokúsili o útok po ľavej strane, ale veľmi to Grešákovi nevyšlo. Center krížom cez šestnástku bol pridlhý na spoluhráča.

74
    Po strelenom góle Bardejova nasleduje opäť pauzička na občerstvenie.

73
    Hostia otáčajú skóre a radujú sa z druhého gólu. Pohyb Jarzebaka po ľavej strane nebol zastavený, Jarzebak sa predral pred malé vápno, posunul loptu pred bránku ROMULOVI SILVOVI SANTOSOVI a ten z prvej vystrelil.

71
    Opäť vynútené striedanie na strane domáceho tímu. S Arthurom Legnanim to teda nevyzeralo dobre, je stiahnutý z ihriska a na jeho miesto prichádza Dávid Maliňák.