Ústí n. L. – Plzeň B 2:1 (kon.) | Uničov – Prostějov 1:1 (kon.) | Blansko – Brno 2:0 (kon.)
Nitra – Ostrava 1:1 (kon.)
FC Nitra
1:1 (0:0)
FC Baník Ostrava
Piatok 31.07.2020, 19:00 • Štadión pod Zoborom Nitra • Prípravný zápas

Remíza svedčí prejavu tímov. Nitra otvárala skóre v druhom polčase, konečné slovo mala Ostrava. Hostia sa zajtra dopoludnia predstavia v zápase proti Zlatým Moravciam. Ďakujem za pozornosť. Dovidenia, dočítania a dobrú noc. (20:48:28)

90+3

90+1
    Nitra mohla rozhodnúť! Brankárovi vypadla lopta z náručia, ale dorážka na otvorenú bránku neprišla!

90
    Druhý polčas sa bude nadstavovať o 3 minúty.

90
    Žltú kartu dostáva doplníme (FC Baník Ostrava).

86
    Situácia sa mohla obrátiť. Tentoraz si urobili útočný výlet futbalisti slovenského klubu. Lenže aj defenzíva Čechov vie robiť efektívne klzačky a ničiť šance.

84
    V domácej šestnástke sa kopia nepresnosti! Ostravskí hráči po tretí raz pohrozili! Nitru drží nad vodou slabšia koncovka súpera!

84
    Nitra sa dostať s loptou von zo svojej polovice, čo sa jej podarilo, ale následne o ňu prišla.

83
    Hostia znovu pomýšľali na gól! Pohotová reakcia domácej obrany!

82
    Striedanie v tíme FC Baník Ostrava: z ihriska odchádza doplníme, prichádza doplníme.

80
    Ostrava bola o krôčik bližšie k vedúcemu presnému zásahu. Nitra od gólového momentu sa stihla prezentovať iba jednou strelou.

77
    Striedanie v tíme FC Baník Ostrava: z ihriska odchádza doplnime, prichádza doplnime.

77
    Nitrania si vydýchli! Tesný pokus hostí presvišťal okolo ľavej žrde!

74
    Technická strela z väčšej diaľky nemohla urobiť problémy českému brankárovi.

72
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza doplníme, prichádza doplníme.

71
    Nitra mala šancu udrieť zo štandardnej situácie. Tečovaná lopta sa však nedostala na správne kopačky. Ostrava ju pohodlne upratala.

69

69

68
    Kým prebieha ošetrovanie na ploche, hráči využili krátku prestávku na doplnenie tekutín.