Žilina B – Šamorín 5:0 (kon.) | L. Mikuláš – Košice 0:1 (kon.) | Dubnica – Trebišov 1:1 (kon.)
B. Bystrica – Slovan Bratislava U21 4:0 (kon.) | Podbrezová – KFC Komárno 2:0 (kon.) | Skalica – Petržalka 3:0 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
0:1 (0:1)
FC Košice
Sobota 01.08.2020, 17:00 • Mestský futbalový klub Tatran Liptovský Mikuláš • MONACObet liga • 1. kolo

Košice víťazia v prvom ligovom stretnutí po takmer 9 mesiacoch na ihrisku Liptovského Mikuláša. Ešte v 11. minúte sa o to postaral Kamil Karaš. (19:02:46)

90+3

90+3
    Domáci faulujú na súperovej polovici a zdá sa, že Košice to dnes ustoja.

90+2
    Striedanie v tíme FC Košice: z ihriska odchádza Nikola Ristovski, prichádza Marcel Novák.

90+2
    Teraz si hostia rázne odfúkli. Závar pred Kirom ako sa patrí, Liptáci boli celkom blízko brány, napokon na ňu nevystrelili.

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty.

90
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Adam Krčík, prichádza Michal Janec.

90
    Ofsajd východniarov, čakáme na údaj o nadstavenom čase.

89
    Hostia zvládli ubrániť aj tento atak. Veľa ich do konca už nezostáva.

88
    Košice získali ďalšiu polminútu k dobru, pri návrate na svoju polovicu ale takticky faulovali.

87
    Mikušiak drží svojich spoluhráčov v boji o víťazstvo, domáci gólman vyráža loptu na rohový kop!

86
    Dnešné stretnutie sleduje 780 divákov.

85
    Košická defenzíva pod veľkým náporom, MFK už vsádza všetko do útoku.

84
    Sekundy plynú rýchlo pre domáce mužstvo, to musí navyše teraz získať loptu. Matúš Kira rozohráva od svojej brány.

84
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Tomáš Staš, prichádza Rastislav Václavik.

82
    Hostia založili rýchly útok smerom dopredu, ale ten stroskotal ešte pred hranicou šestnástky.

81
    Desať minút do konca a stále nie je rozhodnuté o víťazovi. Udržia Košice najtesnejší náskok?