Boston – Tampa Bay 2:3 (kon.) | Dallas – Colorado 0:4 (kon.) | Montreal – Pittsburgh 4:3 (kon.)
Chicago – Edmonton 4:3 (kon.) | Minnesota – Vancouver 0:3 (kon.) | Philadelphia – Washington 3:1 (kon.)
Minnesota Wild
0:3 (0:0, 0:1, 0:2) Stav série: 1:2
Vancouver Canucks
cz Štvrtok 06.08.2020, 20:30 • Rogers Place, Edmonton • Play-off NHL • Predkolo

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů. (23:26:39)

1. Jacob Markström (Vancouver) 27 zák., 0 gólů, 100,0%
    2. Quinn Hughes (Vancouver) 0+3
    3. Elias Pettersson (Vancouver) 1+1

A je tu konec! Ve třetí třetině jsme viděli 2 branky a obě do sítě Alexe Stalocka. Nejprve se prosadil Antoine Roussel, který přebruslil obránce. Minutu a půl před koncem se v přečíslení prosadil Pettersson, který upravil konečné skóre na 3:0.
    Vancouver si tak připisuje důležité druhé vítězství v sérii a v příštím zápase může slavit postup do play off.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 27, Hosté – 29.

59:50
    Kotouč je za brankou Stalocka a tam se i dnešní utkání dohraje.

59:20
    O osudu utkání je pravděpodobně rozhodnuto, kotouč je nyní v obranném pásmu Canucks.
    58:38 Elias PETTERSSON - 0:3

58:38
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ELIAS PETTERSSON. Asistence: Quinn Hughes a Brock Boeser.

58:10
    Joel Eriksson Ek získat kotouč po buly a vyváží ho na druhý konec kluziště.

57:50
    Vancouver vyhrál buly a ihned pálí. Stalock si připisuje další úspěšný zákrok.

57:35
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Kevin Fiala – 2 min., sekání).

57:14
    Na střely je dnešní utkání vyrovnané, oba týmy mají 27 zakončení na branku.

56:10
    Jay Beagle vypálil od pravého mantinelu,ale Stalock byl připraven.

55:32
    Puk byl volný v brankovišti Vancouveru,ale naštěstí pro hosty se jako první zorientoval obránce a odpálil kotouč.

55:00
    Canucks vyhazují kotouč přes všechny čáry.

54:20
    Fiala tečoval kotouč od modré těsně vedle odkryté branky!

53:40
    Minnesota má dnes již 7, přesilovou hru, tedy ideální šanci k vstřelení kontaktního gólu.

53:21
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Jay Beagle – 2 min., hákování).

53:05
    Bo Horvat se řítil po pravém mantinelu do útočného pásma a výborně vypálil, jeho pokus vyrazil Stalock!

Veronika Loudová

Góly a asistencie: 34. Boeser (E. Pettersson, Q. Hughes), 43. Roussel (Q. Hughes, Ch. Tanev), 59. E. Pettersson (Q. Hughes, Boeser)

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Suter, Spurgeon, Dumba, Brodin, Hunt, Soucy – Fiala, E. Staal, Greenway – Kunin, J. Eriksson Ek, Parise – Zuccarello, Galchenyuk, M. Foligno – Hartman, M. Koivu (C), Donato.
    Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Q. Hughes, Ch. Tanev, Edler, Stecher, Fantenberg, T. Myers – J. T. Miller, E. Pettersson, Boeser – Pearson, Horvat (C), L. Eriksson – Roussel, B. Sutter, Virtanen – Motte, Beagle, MacEwen.

Rozhodca: Kozari, Pochmara – Shewchyk, Gibbons