Karviná – Třinec 1:1 (kon.) | Hartberg – Ostrava 1:4 (kon.) | Sturm Graz – Opava 1:1 (kon.)
Rapid Viedeň – Liberec 3:0 (kon.) | Jablonec – Jihlava 2:1 (kon.) | Admira Wacker Mödling – Slovácko 3:2 (kon.)
Bohemians – Teplice 1:1 (kon.) | Příbram – Dukla Praha 1:3 (kon.) | Sigma Olomouc – Prostějov 3:0 (kon.)
Zlín – Brno 1:2 (kon.)
FC Zlín
1:2 (1:0)
FC Zbrojovka Brno
cz Sobota 15.08.2020, 17:00 • Stadion Letná, Zlín • Prípravný zápas

Generálka před startem FORTUNA:LIGY vyšla lépe nováčkovi z Brna, který ve druhé polovině dokázal otočit nepříznivý stav. Po gólu Tomáše Poznara z 19. minuty se povedlo srovnat v 60. minutě Adrianu Čermákovi, aby v 89. minutě rozhodl Marek Vintr. (18:46:57)

90

90
    Conde se opřel do míče za šestnáctkou, ale trefil jen střelce poslední branky.

89
    Brno právě vstřelilo branku!
    Zbrojovka pravděpodobně rozhodla. Juraj Kotula chytře prostrčil do prostoru, kam nabíhal MAREK VINTR, jenž parádní střelou na hranici pokutového území trefil prostor u vzdálenější tyče, kam se Stanislav Dostál jen marně natahoval.

86
    Ani tentokrát to Condemu nevyšlo. Ve středu hřiště se otočkou zbavil protihráče a chtěl hledat Jiráčka, jenže znovu byl centr dlouhý.

85
    Conde chtěl vysunout Cedidlu, který sprintoval na pravé straně, ale pas za obranu Zbrojovky byl zbytečně moc dlouhý a prudký.

84
    Domácí dokázali odolat dvěma rohovým kopům a následnému centr do pokutového území. Zbrojovka je aktivnějším týmem v posledních minutách.

83
    Zbrojovka mohla jít do vedení. Marek Vintr po běžeckému souboji proti Jakubu Kolářovi dokázal zakončit a vyniknout musel brankář Stanislav Dostál, který střelu Vintra vyrazil na roh.

82
    Slaměna se neukvapil a podržel míč, který vrací obraně.

81
    Přerušuje se, protože na trávníku zůstal ležet brněnský Adrian Čermák.

80
    Cedidla se snažil obelstít Fouska na pravém kraji, ale nepochodil. Vybojoval alespoň vhazování.

79
    Conde byl lehce zatažen za dres ve středovém kruhu a upadl na trávník. Sudí viděl faul.

78
    Petr Jiráček usiloval o míč, ale v souboji s protihráčem si počínal nedovoleně. Martin Šustr vrátí míč do hry dlouhým odkopem.

77
    Pedro Martínez zabíhal za obranu, kam mu míč směřoval Petr Jiráček. Martínez se ale nacházel v ofsajdu.

76
    Kolář zatáhl míč, ale zastavil jej faulem Vintr. Zlínští pokračují ve hře.

75
    Domácí drží míč na polovině a kombinují. Zbrojovka čeká, co domácí vymyslí.

73
    Sedlák stáhl k zemi Cedidlu a Slaměna rozehrával standardní situaci, která hledala hlavu Koláře, jenž ale nedokázal usměrnit míč mezi tři tyče.

72
    Dobrý centr přišel z levé strany od Jiráčka, na který si naskakoval čerstvý útočník Chwaszcz. Brněnská obrana ale obstála.

71
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Tomáš Poznar, přichází Šimon Chwaszcz.
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Marek Hlinka, přichází Patrik Slaměna.