Dunajská Streda – Trnava 2:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Senica 0:0 (odl.) | Nitra – Ružomberok 1:1 (kon.)
Pohronie – Žilina 2:1 (kon.)
FC Nitra
1:1 (0:0)
MFK Ružomberok
Sobota 22.08.2020, 19:00 • FC Nitra, a.s. • Niké liga • 4. kolo

Druhý polčas v Nitre už ponúkol presné zásahy. Ružomberok išiel do vedenia v 51. minúte, keď v pokutovom území úspešne zakončoval Zsigmund, ale lopta sa zrejme odrazila od Kružliakovho kolena, zatiaľ je však v gólovej lisitne zapísaný Zsigmund. Od tohto momentu sa hral viac menej vyrovnaný futbal a deľbu bodov priniesla 87. minúta, keď sa gólovo presadil domáci Faško, ktorý stanovil konečný výsledok na 1:1! Ružomberok čaká vo štvrtok zápas prvého predkola Európskej ligy na švajčiarskej pôde proti Servette. Dúfajme, že sa nášmu pohárovému zástupcovi nebudú diať už žiadne obštrukcie a problémy.

V tejto chvíli vám už ďakujem za vašu pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok sobotného večera. (20:56:34)

Držanie lopty: 52 % : 48 %.
    Strely na bránku: 4:2. Strely mimo: 3:5. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 24:13.

90+4

90+3
    Žltú kartu dostáva Matej Kochan (MFK Ružomberok).

90+2
    Hra je prerušená, na ihrisku zostáva ležať domáci Magda aj hosťujúci Mojžíš. Musi prebehnúť ošetrenie, bude sa tak zrejme hrať aj nad rámec nadstaveného času.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 3 minúty!

90
    Centrovaná lopta z priameho kopu nebola úspešná, nasledovať bude len odkop od Šípošovej brány.

89
    Faul na hosťujúceho Dopatera, Ružomberok získava priamy kop z celkom zaujímavej pozície. Nitra sa tak bude musieť brániť.

88
    Domácim futbalistom sa tak podarilo vyrovnať v samom závere druhého polčasu. Nejaký ten čas však ešte zostáva a niečo sa bude aj nadstavovať. Uvidíme, či niektoré z mužstiev ešte prípadne zabojuje o tri body.

87
    Nitra dala gól!

Obrovská radosť v Nitre, je vyrovnané! MICHAL FAŠKO si spracoval ťažkú loptu na hranici pokutového územia hruďou a jeho následné zakončenie smeruje presne k tyčke – 1:1!

86
    Nebezpečnú prihrávku od Magdy do pokutového územia dokázala defenzíva Ružomberka odvrátiť do bezpečia.

85
    Čas sa domácemu celku už veľmi rýchlo kráti. Uvidíme, či Nitra bude aj riskovať smerom dopredu, čo by otvorilo priestor pre rýchly brejky súpera.

84
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Marian Chobot, prichádza Matej Franko.
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Lukáš Fabiš, prichádza Daniel Magda.

83
    Faul v strede poľa od domáceho celku, hostia tak aj naďalej zostávajú pri lopte a všetko sa zatiaľ vyvíja v ich prospech.

82
    Po zrazenej lopte zahrával hosťujúci celok rohový kop, ktorý domáca defenzíva odvrátila do bezpečia, ale Ružomberok ešte pokračuje vo svojom nápore.

81
    Sledovali sme rýchly protiútok zo strany Ružomberka, ale po nepresnom zakončení bude nasledovať len odkop od domácej brány.

80
    Približne desať minút zostáva do konca druhého polčasu, niečo sa však ešte bude určite nadstavovať. Nitre sa však čas začína pomaličky krátiť.

79
    Pred pokutovým územím sa dostal k lopte hosťujúci Brenkus, ale jeho volej nebol nijak nebezpečný a brankár Šípoš rozohráva loptu na svojich spoluhráčov.