Dunajská Streda – Trnava 2:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Senica 0:0 (odl.) | Nitra – Ružomberok 1:1 (kon.)
Pohronie – Žilina 2:1 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
2:1 (1:0)
MŠK Žilina
Sobota 22.08.2020, 20:00 • Futbalový štadión Žiar nad Hronom • Niké liga • 4. kolo

S konštatovaním, že FK Pohronie po výbornom výkone porazilo MŠK Žilina 2:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia! (21:50:13)

90+2

90+2
    Loptu od svojej bránky vykopáva Tomáš Jenčo.

90+1
    Domáci získali priamy kop na polovici súpera a zdá sa, že sú veľmi blízko k víťazstvu.

90
    Z rohového kopu tentoraz Žilinčania nič zaujímavé nevymysleli. V druhom polčase bude hlavný rozhodca Gembický nadstavovať minimálne 2 minúty.

90
    Obrovská šanca Žiliny! Kurminowski našiel napravo voľného Jána Minárika, ktorý okamžite pálil po zemi, ale skvelý Jenčo loptu vyrazil nohou na rohový kop!

88
    Adrián Kaprálik v súboji s Badolom získal loptu, následne však zle rozohral a dopredu idú znovu domáci.

87
    Rýchla akcia Pohronia, Patrik Blahút bol však v postavení mimo hru.

86
    Futbalisti Pohronia kombinujú na polovici súpera a zbierajú mimoriadne dôležité sekundy.

85
    Žilinčania sa síce snažia, ale je to veľmi nervózne. Po súboji v strede poľa menšia kontroverzia medzi Abrahámom a Kiwiorom.

84
    Tomáš Jenčo odkopáva loptu od vlastnej bránky. Skúsený gólman už zbiera cenné sekundy pre svoj tím.

83
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Alieu Fadera, prichádza Lukáš Pellegrini.

82
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Dávid Ďuriš, prichádza Adrián Kaprálik.

82
    Dlhá lopta hostí za obranu Pohronia, pred Ďurišom však loptu včas skryl Tomáš Jenčo, ktorý výborne čítal hru.

82
    Žilinčania to znovu skúšajú kombinačne, ale zatiaľ sa im príliš nedarí.

81
    Patrik Blahút sa výborne predral cez dvojicu Žilinčanov, na jeho veľkú smolu mu však v závere akcie lopta ušla za postrannú čiaru.

80
    Začína sa posledných 10 minút riadneho hracieho času, Pohronie stále vedie nad Žilinou 2:1.

79
    Ďuriš si nabiehal na center spoluhráča, Jenčo bol absolútne neistý. Ďuriš však hlavičkoval vedľa bránky domáceho tímu a navyše je mu odpískaný útočný faul.

78
    Matúš Rusnák sa na pravej strane snaží presadiť cez obranu Pohronia, svojou aktivitou sa snaží strhnúť spoluhráčov k záverečnému tlaku.