Příbram – Teplice 1:3 (kon.) | Sigma Olomouc – Liberec 1:0 (kon.) | Zlín – Slovácko 1:2 (kon.)
Brno – Sparta Praha 1:4 (kon.)
SK Sigma Olomouc
1:0 (1:0)
FC Slovan Liberec
cz Sobota 22.08.2020, 17:00 • Andrův stadion, Olomouc • Česká FORTUNA:LIGA • 1. kolo

Olomoučtí fotbalisté udrželi ve druhé půli jednobrankové vedení, které zařídil González. Hosté byli velmi blízko srovnání v 66. minutě, Mara ovšem z pokutového kopu nechal vyniknout Mandouse. (18:56:43)

90+3

90+3
    Hanáci hlídají pečlivě své území a soupeře nepouští ke své šestnáctce.

90+2
    Rozehra na krátko domácím nevyšla. O míč vzápětí přišli.

90+1
    Olomoučtí rozehrávají přímák s tím, že v šestnáctce Liberce není ani jeden domácí hráč.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty. Hanáci mezi tím získali výhodu standardky na polovině soupeře.

90
    Olomoučtí šli do útoku a Tijany musel zatáhnout za záchranou brzdu. I on si tak z Olomouce odveze žluté napomenutí.

90
    Začíná poslední minuta základní hrací doby. Hraje se na polovině Sigmy a míč mají domácí.

88
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Tomáš Zahradníček, přichází Michal Vepřek.

87
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Jakub Pešek, přichází Michal Fukala.

87
    Hosté rozehrávali standardku, přičemž míč lapil Mandous. Do souboje s domácím gólmanem šel ale Rondić, který soupeře srazil k zemi. Žlutá karta pro libereckého hráče.

86
    Slovan má posledních pár minut na srovnání. Olomoučtí se soustředí už jen na defenzivní činnost.

84
    Na druhé straně mohli domácí přidat druhou branku. Zahradníčkův prudký centr ovšem proletěl celou šestnáctkou, kde jej nikdo nedokázal srazit mezi tyče.