Almaty – Noah 4:1 (kon.) | Ordabasy – Botoşani 1:2 (kon.) | Ventspils – Dinamo-Auto Tiraspol 2:1 (kon.)
Banja Luka – Sutjeska 1:0 (kon.) | KF Teuta – Beitar Jeruzalém 2:0 (kon.) | Minsk – Gliwice 0:2 (kon.)
Sumgait – Škendija 0:2 (kon.) | Alaškert – Renova 0:1 (kon.) | Limassol – Saburtalo 5:1 (kon.)
Bodö/Glimt – Kauno Žalgiris 6:1 (kon.) | Neftçi Baku – Shkupi 2:1 (kon.) | Fehérvár – Bohemians Dublin 1:1 (4:2 po pen.)
Ljubljana – Víkingur Reykjavík 2:1 (po pr.) | Gjilani – APOEL 0:2 (po pr.) | Locomotive Tbilisi – Universitatea Craiova 2:1 (kon.)
CSKA Sofia – Sirens 2:1 (kon.) | Keşla FK – Laçi 0:0 (4:5 po pen.) | Vaduz – Hibernians FC 0:2 (kon.)
Aarhus – Honka Espoo 5:2 (kon.) | Malmö – Kraków 2:0 (kon.) | Hammarby IF – Puskás Akadémia 3:0 (kon.)
Rosenborg – Breidablik 4:2 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Paide 2:0 (kon.) | Hafnarfjördur – Dunajská Streda sk 0:2 (kon.)
New Saints – Žilina sk 3:1 (po pr.) | Soligorsk – Sfîntul Gheorghe 0:0 (1:4 po pen.) | Be'er Sheva – Dinamo Bt. 3:0 (kon.)
Iskra Danilovgrad – Lokomotiv Plovdiv 0:1 (kon.) | CS Petrocub – Bačka Topola 0:2 (kon.) | Kukësi – Slavia Sofia 2:1 (kon.)
Valletta – Bala Town 0:1 (kon.) | Zrinjski Mostar – Differdange 3:0 (kon.) | B36 Tórshavn – Levadia Tallinn 4:3 (po pr.)
Servette – Ružomberok sk 3:0 (kon.) | FCSB – Shirak 3:0 (kon.) | Motherwell – Glentoran 5:1 (kon.)
Aberdeen – Runavík 6:0 (kon.) | Maribor – Coleraine 1:1 (4:5 po pen.) | Lech Poznań – Valmiera 3:0 (kon.)
Partizan – RFS Riga 1:0 (kon.) | Shamrock – Tampereen Ilves 2:2 (12:11 po pen.) | Honvéd Budapešť – Inter Turku 2:1 (po pr.)
KF Teuta Durrës
2:0 (1:0)
Beitar Jeruzalém
cz Štvrtok 27.08.2020, 16:30 • Niko Dovana Stadium • Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:24:58)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 7:7. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:19.

Je konec. KF Teuta Durrës zvítězila nad Beitar Jerusalém FC poměrem 2:0 a postupuje tak do 2. předkola Evropské ligy. Už v 6. minutě poslal domácí mužstvo do vedení Krasniqi. Následně sice byli častěji u míče hráči Beitaru, ale ti nedokázali žádnou příležitost přetěžit v branku. Ve druhém poločase se opět hosté dostali do několika šancí, ale ty nedokázali proměnit v branku a v 87. minutě pojistil postup domácích Hebaj.

90+4

90+4
    Po rohu se sice dostal ke střele Edry, ale ten jí poslal jen nad bránu.

90+4
    Beitar ještě získal ke konci nastaveného času rohový kop z pravé strany.

90+3
    Po souboji zůstal domácí hráč ležet na trávníku a sudí tak odpískal faul.

90+2
    Střídání v týmu KF Teuta Durrës: ze hřiště odchází Avdyli, přichází Beqja L..

90+1
    E. Vila se snažil prodrat k míči uvnitř vápna soupeře, ale to se mu nepodařilo.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

89
    Beitar Jerusalém sice chce něco vymyslet, ale moc se mu to nedaří a Teuta je tak velice blízko k postupu.
    87. Rubin HEBAJ - 2:0

87
    Teuta Durrës právě vstřelilo branku!
    Pravděpodobně je rozhodnuto, neboť domácí mužstvo jde do dvoubrankového vedení! E. Vila se dostal ke střele, která byla zblokována a posléze poslal centr do vápna, do kterého se vložil RUBIN HEBAJ a hlavičkou překonal gólmana Nitzana.

86
    Teuta se znovu dostala dopředu, ale hlavička Hebaje minula bránu.

84
    Domácí útočník sice spadl v pokutovém území, ovšem sudí penaltu neodpískal.

83
    Domácí gólman odkopl míč od své brány co nejdál, aby zamezil šanci hostů.

81
    Hosté se sice dostali do šance, ale nakonec se odpískal pouze ofsajd.

80
    Máme před sebou posledních deset minut základní hrací doby plus nějaké nastavení a můžeme se tak těšit na velké drama.