Almaty – Noah 4:1 (kon.) | Ordabasy – Botoşani 1:2 (kon.) | Ventspils – Dinamo-Auto Tiraspol 2:1 (kon.)
Banja Luka – Sutjeska 1:0 (kon.) | KF Teuta – Beitar Jeruzalém 2:0 (kon.) | Minsk – Gliwice 0:2 (kon.)
Sumgait – Škendija 0:2 (kon.) | Alaškert – Renova 0:1 (kon.) | Limassol – Saburtalo 5:1 (kon.)
Bodö/Glimt – Kauno Žalgiris 6:1 (kon.) | Neftçi Baku – Shkupi 2:1 (kon.) | Fehérvár – Bohemians Dublin 1:1 (4:2 po pen.)
Ljubljana – Víkingur Reykjavík 2:1 (po pr.) | Gjilani – APOEL 0:2 (po pr.) | Locomotive Tbilisi – Universitatea Craiova 2:1 (kon.)
CSKA Sofia – Sirens 2:1 (kon.) | Keşla FK – Laçi 0:0 (4:5 po pen.) | Vaduz – Hibernians FC 0:2 (kon.)
Aarhus – Honka Espoo 5:2 (kon.) | Malmö – Kraków 2:0 (kon.) | Hammarby IF – Puskás Akadémia 3:0 (kon.)
Rosenborg – Breidablik 4:2 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Paide 2:0 (kon.) | Hafnarfjördur – Dunajská Streda sk 0:2 (kon.)
New Saints – Žilina sk 3:1 (po pr.) | Soligorsk – Sfîntul Gheorghe 0:0 (1:4 po pen.) | Be'er Sheva – Dinamo Bt. 3:0 (kon.)
Iskra Danilovgrad – Lokomotiv Plovdiv 0:1 (kon.) | CS Petrocub – Bačka Topola 0:2 (kon.) | Kukësi – Slavia Sofia 2:1 (kon.)
Valletta – Bala Town 0:1 (kon.) | Zrinjski Mostar – Differdange 3:0 (kon.) | B36 Tórshavn – Levadia Tallinn 4:3 (po pr.)
Servette – Ružomberok sk 3:0 (kon.) | FCSB – Shirak 3:0 (kon.) | Motherwell – Glentoran 5:1 (kon.)
Aberdeen – Runavík 6:0 (kon.) | Maribor – Coleraine 1:1 (4:5 po pen.) | Lech Poznań – Valmiera 3:0 (kon.)
Partizan – RFS Riga 1:0 (kon.) | Shamrock – Tampereen Ilves 2:2 (12:11 po pen.) | Honvéd Budapešť – Inter Turku 2:1 (po pr.)
Neftçi Baku
2:1 (0:0)
KF Shkupi
cz Štvrtok 27.08.2020, 18:00 • Bakcell Arena, Baku • Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (19:58:11)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 2:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 11:9.

Máme za sebou utkání 1. předkola Evropské ligy mezi Neftçi Baku a FK Shkupi. Do další fáze soutěže postoupil podle očekávání domácí celek, který zvítězil těsným výsledkem 2:1. V bezbrankovém prvním poločase byli blíže gólu hosté, avšak Darboe ve velké šanci minul. Góly začaly padat až v polovině druhé. Baku dostal v 67. minutě do vedení Sabir Bougrine, který se prosadil i za pomoci teče obránce. Klid do ázerbajdžánských řad dal v 88. minutě stoper Anton Kryvocjuk, jenž vsítil gól hlavou po centru z rohového kopu. V nastavení snížil Dembo Darboe na konečných 2:1, na vyrovnání už nebyl čas.

90+5
    90+3. Dembo DARBOE - 2:1

90+3
    Shkupi právě vstřeliol branku!
    To je šok! Hosté i navzdory oslabení snižují, na vyrovnání už však mají jedinou minutu. Jusifiho nahrávku z pravé stranu srazil jeden z obránců smolně k DEMBOVI DARBOEOVI, gambijský útočník neměl problém poslat z bezprostřední blízkosti balón do sítě.

90+2
    Střídání v týmu Neftçi Baku: ze hřiště odchází Thallyson, přichází Vojislav Stanković.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu Neftçi Baku: ze hřiště odchází Steven Joseph-Monrose, přichází Mirabdulla Abbasov.
    88. Anton KRYVOCJUK - 2:0

88
    Něftči Baku právě vstřelilo branku!
    Rozhodnuto, dál jde Baku! Kapitán Machmudov posadil balón na hlavu ANTONA KRYVOCJUKA, jenž hlavičkoval úplně osamocený pod horní tyč.

87
    Parádní individuální akcí se prezentoval Namiq Alasgarov. Přes tři hráče pronil až do vápna, přihrávku pod sebe zblokoval do boční sítě Krivanjeva.

86
    Skvělá práce Dzhabira Amirliho. pravý bek doběhl až k rohovému praporku, odkud nakopl do chrániče Glišiče, čímž vybojoval další roh.

85
    Shkupi je v pasti. V posledních minutách nezmůže proti vytrvalým atakům vůbec nic, o vyrovnání v současné době nemůže být žádná řeč.

84
    Emin Machmudov je v posledních minutách hodně vidět. Chtěl střílet přes zeď, místo toho zasáhl střed brány, kde stál Naumovski.

83
    Těsně za hranicí šestnáctky šel Lamine Diack do skluzu, ke své smůle zasáhl jen kličkujícího Kanea. Bude se kopat přímý kop.

82
    V krátkém časovém sledu rozehrávalo Baku další standardku v podobě rohu. Machmudov tentokráte centroval, před naskakujícím Mbodjem zachránil situaci Bianor.

81
    Domácí kopali rohový kop. Kapitán Machmudov ho rozehrál na krátko, Alasgarov pak na šestnáctce našel Bougrineho. Technický projektil o pár centimetrů prosvištěl o pár centimetrů vedle levé tyčky.

80
    Rozběhla se závěrečná desetiminutovka základní hrací doby. Baku si nejspíše dojde pro očekávaný postup do 2. předkola. Sice vede pouze o gól, jenže soupeř hraje o deseti a docházejí mu síly.