Almaty – Noah | 4:1 (kon.) | | | Ordabasy – Botoşani | 1:2 (kon.) | | | Ventspils – Dinamo-Auto Tiraspol | 2:1 (kon.) |
Banja Luka – Sutjeska | 1:0 (kon.) | | | KF Teuta – Beitar Jeruzalém | 2:0 (kon.) | | | Minsk – Gliwice | 0:2 (kon.) |
Sumgait – Škendija | 0:2 (kon.) | | | Alaškert – Renova | 0:1 (kon.) | | | Limassol – Saburtalo | 5:1 (kon.) |
Bodö/Glimt – Kauno Žalgiris | 6:1 (kon.) | | | Neftçi Baku – Shkupi | 2:1 (kon.) | | | Fehérvár – Bohemians Dublin | 1:1 (4:2 po pen.) |
Ljubljana – Víkingur Reykjavík | 2:1 (po pr.) | | | Gjilani – APOEL | 0:2 (po pr.) | | | Locomotive Tbilisi – Universitatea Craiova | 2:1 (kon.) |
CSKA Sofia – Sirens | 2:1 (kon.) | | | Keşla FK – Laçi | 0:0 (4:5 po pen.) | | | Vaduz – Hibernians FC | 0:2 (kon.) |
Aarhus – Honka Espoo | 5:2 (kon.) | | | Malmö – Kraków | 2:0 (kon.) | | | Hammarby IF – Puskás Akadémia | 3:0 (kon.) |
Rosenborg – Breidablik | 4:2 (kon.) | | | Žalgiris Vilnius – Paide | 2:0 (kon.) | | | Hafnarfjördur – Dunajská Streda | 0:2 (kon.) |
New Saints – Žilina | 3:1 (po pr.) | | | Soligorsk – Sfîntul Gheorghe | 0:0 (1:4 po pen.) | | | Be'er Sheva – Dinamo Bt. | 3:0 (kon.) |
Iskra Danilovgrad – Lokomotiv Plovdiv | 0:1 (kon.) | | | CS Petrocub – Bačka Topola | 0:2 (kon.) | | | Kukësi – Slavia Sofia | 2:1 (kon.) |
Valletta – Bala Town | 0:1 (kon.) | | | Zrinjski Mostar – Differdange | 3:0 (kon.) | | | B36 Tórshavn – Levadia Tallinn | 4:3 (po pr.) |
Servette – Ružomberok | 3:0 (kon.) | | | FCSB – Shirak | 3:0 (kon.) | | | Motherwell – Glentoran | 5:1 (kon.) |
Aberdeen – Runavík | 6:0 (kon.) | | | Maribor – Coleraine | 1:1 (4:5 po pen.) | | | Lech Poznań – Valmiera | 3:0 (kon.) |
Partizan – RFS Riga | 1:0 (kon.) | | | Shamrock – Tampereen Ilves | 2:2 (12:11 po pen.) | | | Honvéd Budapešť – Inter Turku | 2:1 (po pr.) |
koniec
Locomotive Tbilisi
2:1
(0:0)
CS Universitatea Craiova
Milan Šplíchal
Góly:
57. Sikharulidze, 61. Omar – 90+4. Baiaram
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 4:3. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:14.
Rozhodca:
Diváci:
Karty: 12. Ubilava (LTB) – 38. Vatajelu (CRI), 49. Koljic (CRI), 54. Acka (CRI), 69. Screciu (CRI)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 4:3. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:14.
Locomotive Tbilisi:
Mamardashvili – Gabadze, Sandokhadze, Gureshidze, Ubilava – Samurkasovi, Shonia, Dartsmelia – Kirkitadze, Sikharulidze, Oulad Omar.
Náhradníci: Sherozia – Andronikashvili, Dzebniauri, Gavashelishvili, Chanturia, Iakobidze, Mchedlishvili.
Tréner:
CS Universitatea Craiova: Pigliacelli – Vatajelu, Constantin, Acka, Bancu – Nistor, Mateiu, Cicaldau – Barbut, Koljic, Ivan.
Náhradníci: Popescu – Baiaram, Balasa, Bic, Ivanov, Mihaila, Screciu.
Tréner:
Náhradníci: Sherozia – Andronikashvili, Dzebniauri, Gavashelishvili, Chanturia, Iakobidze, Mchedlishvili.
Tréner:
CS Universitatea Craiova: Pigliacelli – Vatajelu, Constantin, Acka, Bancu – Nistor, Mateiu, Cicaldau – Barbut, Koljic, Ivan.
Náhradníci: Popescu – Baiaram, Balasa, Bic, Ivanov, Mihaila, Screciu.
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Střely na branku: 3:6.
Střely mimo: 4:3.
Rohy: 2:7.
Ofsajdy: 2:0.
Fauly: 14:14.
Postupující do druhého předkola Evropské ligy jsou tak fotbalisté Locomotive Tbilisi.