Almaty – Noah 4:1 (kon.) | Ordabasy – Botoşani 1:2 (kon.) | Ventspils – Dinamo-Auto Tiraspol 2:1 (kon.)
Banja Luka – Sutjeska 1:0 (kon.) | KF Teuta – Beitar Jeruzalém 2:0 (kon.) | Minsk – Gliwice 0:2 (kon.)
Sumgait – Škendija 0:2 (kon.) | Alaškert – Renova 0:1 (kon.) | Limassol – Saburtalo 5:1 (kon.)
Bodö/Glimt – Kauno Žalgiris 6:1 (kon.) | Neftçi Baku – Shkupi 2:1 (kon.) | Fehérvár – Bohemians Dublin 1:1 (4:2 po pen.)
Ljubljana – Víkingur Reykjavík 2:1 (po pr.) | Gjilani – APOEL 0:2 (po pr.) | Locomotive Tbilisi – Universitatea Craiova 2:1 (kon.)
CSKA Sofia – Sirens 2:1 (kon.) | Keşla FK – Laçi 0:0 (4:5 po pen.) | Vaduz – Hibernians FC 0:2 (kon.)
Aarhus – Honka Espoo 5:2 (kon.) | Malmö – Kraków 2:0 (kon.) | Hammarby IF – Puskás Akadémia 3:0 (kon.)
Rosenborg – Breidablik 4:2 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Paide 2:0 (kon.) | Hafnarfjördur – Dunajská Streda sk 0:2 (kon.)
New Saints – Žilina sk 3:1 (po pr.) | Soligorsk – Sfîntul Gheorghe 0:0 (1:4 po pen.) | Be'er Sheva – Dinamo Bt. 3:0 (kon.)
Iskra Danilovgrad – Lokomotiv Plovdiv 0:1 (kon.) | CS Petrocub – Bačka Topola 0:2 (kon.) | Kukësi – Slavia Sofia 2:1 (kon.)
Valletta – Bala Town 0:1 (kon.) | Zrinjski Mostar – Differdange 3:0 (kon.) | B36 Tórshavn – Levadia Tallinn 4:3 (po pr.)
Servette – Ružomberok sk 3:0 (kon.) | FCSB – Shirak 3:0 (kon.) | Motherwell – Glentoran 5:1 (kon.)
Aberdeen – Runavík 6:0 (kon.) | Maribor – Coleraine 1:1 (4:5 po pen.) | Lech Poznań – Valmiera 3:0 (kon.)
Partizan – RFS Riga 1:0 (kon.) | Shamrock – Tampereen Ilves 2:2 (12:11 po pen.) | Honvéd Budapešť – Inter Turku 2:1 (po pr.)
AGF Aarhus
5:2 (3:1)
FC Honka Espoo
cz Štvrtok 27.08.2020, 19:00 • Ceres Park • Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:54:42)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 5:5. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 20:9.

Je konec. AGF Aarhus zvítězil v gólovém zápase nad FC Honka Espoo poměrem 5:2.
    Ve 21. minutě otevřel brankový účet Tingager a o osm minut později zvýšil vedení Mortensen. Ve 35. minutě sice snížil Martin González, ale v nastaveném čase první půle zvýšil vedení zpět na dvě branky Mortensen a to z penalty.
    V 64. minutě sice snížil Kaufmann a následně si hosté vymodlili ještě několik šancí, ovšem v 90+1. minutě poslal domácí mužstvo do dvoubrankového vedení Olsen. Posléze se ještě trefil Tengstedt.

90+3
    90+2. Soren TENGSTEDT - 5:2

90+2
    AGF Aarhus právě vstřelil branku!
    A ještě jeden gól, který končí v síti hostů. Opět to byl Jevtovič, který se dostal s míčem do šance, ale tentokrát přihrál na SORENA TENGSTEDTA, který až napodruhé dokázal úspěšně vstřelit branku a zvyšuje tak na 5:2.
    90+1. Patrick OLSEN - 4:2

90+1
    Je rozhodnuto! Jevtovič se ocitl ve velké šanci, kterou sice neproměnil, ale následně se dostal k dorážce PATRICK OLSEN, jenž byl úspěšný. Aarhus tak vede nad Honkou 4:2.

90
    Rozhodčí nastavil tři minuty navíc.

89
    Hosté se snaží něco vymyslet, ale zatím drží míč jen v obranné řadě.

88
    Konec základní hrací doby je ovšem velice dramatický a Honka Espoo je v tlaku.

87
    Sejdiu se snažil zakončit hlavou, ovšem minul domácí bránu.

86
    Střídání v týmu AGF Aarhus: ze hřiště odchází Blume, přichází Hvidt.

85
    Jevtovič se tentokrát nachytal v ofsajdovém postavení.

84
    Tengstedt se sice dostal až do vápna, ale tam si míč ukopl do zámezí.

83
    Tentokrát si domácí obrana poradila s míčem soupeře, který skončil až u gólmana Eskelinena.

82
    Následný centr z rohu letěl na přední tyč, kde se dostal ke hlavičce Dongou, ale ten minul bránu.

81
    Následný centr z volného kopu ale odhlavičkoval domácí hráč pouze do zámezí a následuje tak rohový kop.

Michal Raška

Góly: 21. Tingager, 29. Mortensen, 45+1. Mortensen (pen.), 90+1. Olsen, 90+2. Tengstedt – 35. Martin González, 64. Kaufmann

Karty:   44. Nielsen (AAR), 56. Links (AAR)

AGF Aarhus: Eskelinen – Munksgaard, Hausner, Tingager, Nielsen – Olsen, Poulsen, Blume (86. Hvidt) – Links (78. Jevtovič), Mortensen (C), Thorsteinsson (70. Tengstedt)
    Náhradníci: Kristensen – Gronbaek, Helenius, Hvidt, Jevtovič, Juelsgaard, Tengstedt

FC Honka Espoo: Murray – Hatakka, Ivanov, Rasimus – Aalto (C) (69. Kandji), Hervas, Voutilainen, Levanen – Kaufmann, Dongou, Martin González (79. Sejdiu)
    Náhradníci: Uusitalo – Arko-Mensah, Heikkila, Heinonen, Kandji, Sejdiu, Tammilehto

Rozhodca: Papadopoulos – Nikolaidis, Natsiopoulos