Almaty – Noah 4:1 (kon.) | Ordabasy – Botoşani 1:2 (kon.) | Ventspils – Dinamo-Auto Tiraspol 2:1 (kon.)
Banja Luka – Sutjeska 1:0 (kon.) | KF Teuta – Beitar Jeruzalém 2:0 (kon.) | Minsk – Gliwice 0:2 (kon.)
Sumgait – Škendija 0:2 (kon.) | Alaškert – Renova 0:1 (kon.) | Limassol – Saburtalo 5:1 (kon.)
Bodö/Glimt – Kauno Žalgiris 6:1 (kon.) | Neftçi Baku – Shkupi 2:1 (kon.) | Fehérvár – Bohemians Dublin 1:1 (4:2 po pen.)
Ljubljana – Víkingur Reykjavík 2:1 (po pr.) | Gjilani – APOEL 0:2 (po pr.) | Locomotive Tbilisi – Universitatea Craiova 2:1 (kon.)
CSKA Sofia – Sirens 2:1 (kon.) | Keşla FK – Laçi 0:0 (4:5 po pen.) | Vaduz – Hibernians FC 0:2 (kon.)
Aarhus – Honka Espoo 5:2 (kon.) | Malmö – Kraków 2:0 (kon.) | Hammarby IF – Puskás Akadémia 3:0 (kon.)
Rosenborg – Breidablik 4:2 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Paide 2:0 (kon.) | Hafnarfjördur – Dunajská Streda sk 0:2 (kon.)
New Saints – Žilina sk 3:1 (po pr.) | Soligorsk – Sfîntul Gheorghe 0:0 (1:4 po pen.) | Be'er Sheva – Dinamo Bt. 3:0 (kon.)
Iskra Danilovgrad – Lokomotiv Plovdiv 0:1 (kon.) | CS Petrocub – Bačka Topola 0:2 (kon.) | Kukësi – Slavia Sofia 2:1 (kon.)
Valletta – Bala Town 0:1 (kon.) | Zrinjski Mostar – Differdange 3:0 (kon.) | B36 Tórshavn – Levadia Tallinn 4:3 (po pr.)
Servette – Ružomberok sk 3:0 (kon.) | FCSB – Shirak 3:0 (kon.) | Motherwell – Glentoran 5:1 (kon.)
Aberdeen – Runavík 6:0 (kon.) | Maribor – Coleraine 1:1 (4:5 po pen.) | Lech Poznań – Valmiera 3:0 (kon.)
Partizan – RFS Riga 1:0 (kon.) | Shamrock – Tampereen Ilves 2:2 (12:11 po pen.) | Honvéd Budapešť – Inter Turku 2:1 (po pr.)
FK Iskra Danilovgrad
0:1 (0:0)
Lokomotiv Plovdiv
cz Štvrtok 27.08.2020, 20:00Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

PFC Lokomotiv Plovdiv postupuje dál do další části předkola Evropské ligy. V tomto zápase dokázal poradil Iskru 1:0, pokutový kop proměnil Iliev. Domácí celek se v tomto zápase prosadit nedokázal. (21:56:43)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 3:10. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 25:10.

90+4

90+4
    V poklidném tempu se zápas dohrává, Lokomotiv míří do dalšího předkola.

90+1
    Iliev pálil vedle branky, další šance hostujícího celku nebyla využitá.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Střídání v týmu PFC Lokomotiv Plovdiv: ze hřiště odchází Umarboev, přichází Nikolaev.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

87
    Imarboev to vzal na sebe a mohl pojistit výhru hostů. Jeho rána končí vedle.

87
    V poklidném tempu se dostáváme do finální fáze hry druhého poločasu.

84
    Dinis Costa z hostujícího celku zakončoval zajímavou příležitost, ale minul branku.

82
    Střídání v týmu FK Iskra Danilovgrad: ze hřiště odchází Boričić, přichází Djurišić.

80
    Dostáváme se do posledních deseti minut druhého poločasu. Maleševič se propracovla do zakončení, Lukov míč vyrazil na roh.

79
    Dinis Costa minul branku, vykopávat bude brankář.

78
    Střídání v týmu FK Iskra Danilovgrad: ze hřiště odchází Adžović, přichází Milić.
    75. Dimitar ILIEV - 0:1

75
    Loko Plovdiv právě vstřelil branku!
    Hostující celek měl k dispozici po faulu Malešiviče pokutový kop. Míč si na puntíku připravil DIMITAR ILIEV. Svým pokusem překonal brankáře, a tak jdou hosté do vedení.