Almaty – Noah 4:1 (kon.) | Ordabasy – Botoşani 1:2 (kon.) | Ventspils – Dinamo-Auto Tiraspol 2:1 (kon.)
Banja Luka – Sutjeska 1:0 (kon.) | KF Teuta – Beitar Jeruzalém 2:0 (kon.) | Minsk – Gliwice 0:2 (kon.)
Sumgait – Škendija 0:2 (kon.) | Alaškert – Renova 0:1 (kon.) | Limassol – Saburtalo 5:1 (kon.)
Bodö/Glimt – Kauno Žalgiris 6:1 (kon.) | Neftçi Baku – Shkupi 2:1 (kon.) | Fehérvár – Bohemians Dublin 1:1 (4:2 po pen.)
Ljubljana – Víkingur Reykjavík 2:1 (po pr.) | Gjilani – APOEL 0:2 (po pr.) | Locomotive Tbilisi – Universitatea Craiova 2:1 (kon.)
CSKA Sofia – Sirens 2:1 (kon.) | Keşla FK – Laçi 0:0 (4:5 po pen.) | Vaduz – Hibernians FC 0:2 (kon.)
Aarhus – Honka Espoo 5:2 (kon.) | Malmö – Kraków 2:0 (kon.) | Hammarby IF – Puskás Akadémia 3:0 (kon.)
Rosenborg – Breidablik 4:2 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Paide 2:0 (kon.) | Hafnarfjördur – Dunajská Streda sk 0:2 (kon.)
New Saints – Žilina sk 3:1 (po pr.) | Soligorsk – Sfîntul Gheorghe 0:0 (1:4 po pen.) | Be'er Sheva – Dinamo Bt. 3:0 (kon.)
Iskra Danilovgrad – Lokomotiv Plovdiv 0:1 (kon.) | CS Petrocub – Bačka Topola 0:2 (kon.) | Kukësi – Slavia Sofia 2:1 (kon.)
Valletta – Bala Town 0:1 (kon.) | Zrinjski Mostar – Differdange 3:0 (kon.) | B36 Tórshavn – Levadia Tallinn 4:3 (po pr.)
Servette – Ružomberok sk 3:0 (kon.) | FCSB – Shirak 3:0 (kon.) | Motherwell – Glentoran 5:1 (kon.)
Aberdeen – Runavík 6:0 (kon.) | Maribor – Coleraine 1:1 (4:5 po pen.) | Lech Poznań – Valmiera 3:0 (kon.)
Partizan – RFS Riga 1:0 (kon.) | Shamrock – Tampereen Ilves 2:2 (12:11 po pen.) | Honvéd Budapešť – Inter Turku 2:1 (po pr.)
FK Kukësi
2:1 (0:0)
Slavia Sofia
cz Štvrtok 27.08.2020, 20:00 • Arena Kombëtare, Tirana • Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

Statistiky zápasu:
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 1:0. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 7:8. (21:58:37)

Albánský celek FK Kukësi postupuje do 2. předkola Evropské ligy, když dokázal na domácí půdě zdolat 2:1 bulharský celek Slavia Sofia. Góly padaly až po přestávce. V 56. minutě dostali domácí možnost zahrávat pokutový kop, který proměnil Patrick Friday. Hosté srovnali deset minut před koncem, kdy se hlavou prosadil Kalojan Krastev. V 85. minutě ale centr Zenela Gavazaje našel obranou zapomenutého Godberga Coopera a ten poslal Kukësi do další fáze předkol.

90+5

90+5
    Pro centr Stojanova si došel brankář Xhika. Je konec!

90+4
    Gaši fauloval Krasteva. Ještě jedna standardka z levé strany...

90+4
    Hosté zahrávali standardní situaci. Do šestnáctky šel i brankář Stergiakis, obrana Albánců to ale zvládla.

90+1
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty!

88
    Cooper využil již otevřené obrany Sofie a hnal se téměř sám na brankáře hostí. Na poslední chvíli mu skočil pod nohy obránce, který mu zabránil v zakončení.

87
    Střídání v týmu PFC Slavia Sofia: ze hřiště odchází Emil Stojev, přichází Dimitar Stojanov.
    85. Godberg COOPER - 2:1

85
    Kukësi právě vstřelilo branku!
    Domácí si berou vedení zpět! Na krásný centr Zenela Gavazaje z pravé strany si naběhl GODBERG COOPER, kterého obrana soupeře vůbec nezachytila a útočník Kukësi tak s přehledem uklidil balón za záda brankáře Stergiakise.

84
    Kalojanovi Krastevovi se nyní nepovedl centr. Míč poslal za bránu Kukësi.

83
    Za momentální situace by se tedy prodlužovalo. Uvidíme, zda ještě některý z týmů dokáže s výsledkem něco udělat.
    81. Kalojan KRASTEV - 1:1

81
    Slavia Sofia právě vstřelila branku!
    Hosté deset minut před koncem vyrovnávají! Centr z pravé strany našel KALOJANA KRASTEVA, který parádní hlavičkou k pravé tyči nedal brankáři Xhikovi šanci – 1:1.

80
    Z levé strany odcentroval Stojev. Pro míč si došel domácí brankář Xhika.

78
    Horić byl na půlícím kruhu faulován napadajícím protihráčem. Rozehrávají domácí.

78
    Karabeljov se dostal k centru z levé strany. Ten se mu nepovedl a míč dolétl až za domácí bránu.