Almaty – Noah 4:1 (kon.) | Ordabasy – Botoşani 1:2 (kon.) | Ventspils – Dinamo-Auto Tiraspol 2:1 (kon.)
Banja Luka – Sutjeska 1:0 (kon.) | KF Teuta – Beitar Jeruzalém 2:0 (kon.) | Minsk – Gliwice 0:2 (kon.)
Sumgait – Škendija 0:2 (kon.) | Alaškert – Renova 0:1 (kon.) | Limassol – Saburtalo 5:1 (kon.)
Bodö/Glimt – Kauno Žalgiris 6:1 (kon.) | Neftçi Baku – Shkupi 2:1 (kon.) | Fehérvár – Bohemians Dublin 1:1 (4:2 po pen.)
Ljubljana – Víkingur Reykjavík 2:1 (po pr.) | Gjilani – APOEL 0:2 (po pr.) | Locomotive Tbilisi – Universitatea Craiova 2:1 (kon.)
CSKA Sofia – Sirens 2:1 (kon.) | Keşla FK – Laçi 0:0 (4:5 po pen.) | Vaduz – Hibernians FC 0:2 (kon.)
Aarhus – Honka Espoo 5:2 (kon.) | Malmö – Kraków 2:0 (kon.) | Hammarby IF – Puskás Akadémia 3:0 (kon.)
Rosenborg – Breidablik 4:2 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Paide 2:0 (kon.) | Hafnarfjördur – Dunajská Streda sk 0:2 (kon.)
New Saints – Žilina sk 3:1 (po pr.) | Soligorsk – Sfîntul Gheorghe 0:0 (1:4 po pen.) | Be'er Sheva – Dinamo Bt. 3:0 (kon.)
Iskra Danilovgrad – Lokomotiv Plovdiv 0:1 (kon.) | CS Petrocub – Bačka Topola 0:2 (kon.) | Kukësi – Slavia Sofia 2:1 (kon.)
Valletta – Bala Town 0:1 (kon.) | Zrinjski Mostar – Differdange 3:0 (kon.) | B36 Tórshavn – Levadia Tallinn 4:3 (po pr.)
Servette – Ružomberok sk 3:0 (kon.) | FCSB – Shirak 3:0 (kon.) | Motherwell – Glentoran 5:1 (kon.)
Aberdeen – Runavík 6:0 (kon.) | Maribor – Coleraine 1:1 (4:5 po pen.) | Lech Poznań – Valmiera 3:0 (kon.)
Partizan – RFS Riga 1:0 (kon.) | Shamrock – Tampereen Ilves 2:2 (12:11 po pen.) | Honvéd Budapešť – Inter Turku 2:1 (po pr.)
FCSB
3:0 (1:0)
Shirak Gyumri FC
cz Štvrtok 27.08.2020, 20:30 • Arena Naţională, Bukurešť • Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

S konstatováním, že FCSB, tedy FC Steaua Bukurešť v prvním předkole Evropské ligy jasně poslala ze hry ven Širak Gyumri a po vítězství 3:0 jde dál, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (22:21:39)

Červené karty: 0-0.

Těžko říct, jak by se dnešní mač vyvíjel, kdyby ve 34. minutě nepadla první branka. Domácí hráče totiž trefa Dariuse Olarua po nenápadné akci hodně uklidnila a druhý poločas se již hrál jasně v režii favorita. Tím spíše, že v 65. minutě zvýšil Florin Tanase z pokutového kopu na 2:0. Hosté poté už zcela odešli a sedm minut před koncem kompletoval Alexandru Buziuc po hezké Pantiruově přihrávce jasné vítězství týmu z hlavního města Rumunska – 3:0.

90+3

90+2
    Popescu to zkusil přímou střelou, která šla ale hodně vedle a tím také dnešní špíl končí.

90+2
    Udo navíc poslal na zem naprosto jasně Olarua, který toho dneska schytal poměrně dost. Je zde ještě přímý volný kop pro domácí, který bude rozehrán zhruba 45 metrů od branky Jermakova.

90+1
    Hráči Steauy chtějí nyní hlavně zápas v klidu dohrát a udržet pro Vlada čisté konto, což se jim daří. Kombinují na polovině soupeře.

90
    Navrch budou přidány dvě minuty.

90
    Poslední minuta druhého poločasu se právě rozbíhá.

89
    Buziucovi jistě nyní nemusí vadit, že fauloval Mkojana a hosté budou na chvilku u míče.

88
    V pár zápasech prvního předkola Evropské ligy jsme dnes viděli některá zaváhání favoritů, takový tým University Craiova by mohl povídat. Nicméně tohle rozhodně nebude případ rumunského celku, jenž si jde jasně za vítězstvím.

86
    Florin Tanase proměněnou penaltou pojistil vedení Steauy a nyní jde ze hřiště. Jeho místo přebere na pět minut Ionut Vina.

85
    Z pravé strany centroval do ohně Avo, ovšem jeho míč byl velkou lahůdkou pro Vlada, který dnes v brance Steauy měl jen snad jednu vážnější práci – ve čtrnácté minutě.

85
    Inkasovaný gól ze 34. minuty na Gyumri asi hodně dolehl, jinak si nedovedu vysvětlit naprosto matný výkon soupeře ve druhé půlce zápasu.
    83. Alexandru BUZIUC - 3:0

83
    Steaua Bukurešť právě vstřelila branku!
    Pantiru si zaběhl pro přihrávku od Comana za obranu a milimetrově pod sebe přihrál ALEXANDRU BUZIUCOVI tak, aby nebyl pískán ofsajd a zároveň aby měl jeho parťák z útoku ideální pozici ke střelbě branky. A to se také stalo, Jermakov prostě nemohl zasáhnout. Steaua stvrzuje svůj postup. Asistence: Ionut Pantiru.

83
    Ale příliš dlouho se na ní neohřáli. V útoku jsou opět domácí.

81
    Gevorkjan to nyní dostal na oplátku s celou parádou, když si na něj vyšlápl Pantiru. Hosté tak budou mít po delším čase míč na polovině soupeře.

79
    Zápas se nám pomalu chýlí ke svému konci, rozbíhá se devětasedmdesátá minuta. I hostům už je nyní asi jasné, že dovést utkání k postupu bude hodně těžké. Domácí si navíc zkouší kličky nebo přešlapovačky a hrají v naprosté pohodě.