Brno – Bohemians 0:0 (kon.) | Liberec – Plzeň 4:1 (kon.) | Pardubice – Teplice 2:1 (kon.)
Sparta Praha – Sigma Olomouc 3:0 (kon.)
FK Pardubice
2:1 (1:0)
FK Teplice
cz Nedeľa 30.08.2020, 16:30 • Ďolíček, Praha-Vršovice • Česká FORTUNA:LIGA • 2. kolo

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 4:1. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 13:18. (18:24:56)

Je konec zápasu! Pardubice získávají první tři body do tabulky, když porazily Teplice 2:1. Po úvodní brance Emila Tischlera z první půle sice hosté vyrovnali díky vlastnímu gólu Martina Tomla, domácím ale vystřelil výhru 2:1 trefou v 63. minutě Michal Surzyn.

90+4

90+3
    Faul na půlce hřiště, Teplice mají poslední šanci na vyrovnání.

90+3
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Emil Tischler, přichází Lukáš Hušek.

90+2
    Hyčka chtěl odcentrovat z pravé strany, míč mu ale sjel po kopačce a bude se kopat od branky.

90+1
    Emil Tischler (FK Pardubice) v hlavičkovém souboji tvrdě fauloval Paradina a dostává žlutou kartu.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

90
    Obrovská šance Teplic! Daniel Trubač se po dlouhém nákopu dostal do situace jeden na jednoho s brankářem Markem Boháčem. Ten jeho přízemní pokus vykopl!

90
    Teplice teď dostaly míč z vlastní poloviny hřiště, i tak ale rozehrávají domácí, kteří mají autové vhazování na levé straně.

89
    Pardubice zahrávají tyto poslední minuty opravdu zkušeně. Míč drží v rohu hřiště a stále vybojovávají další a další standardní situace. Nyní budou mít rohový kop.

88
    Dvě minuty do konce a další autové vhazování pro Pardubice, které vybojoval Jan Jeřábek.

87
    Igor Paradin ve stejném rohu hřiště skluzem přejel Tomáše Solila a může být rád, že neuviděl žlutou kartu.

87
    Lukáš Pfeifer hned po příchodu na hřiště dostal míč a utíkal s ním do rohu hrací plochy, kde vybojoval aut.

86
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Cadu, přichází Lukáš Pfeifer.

85
    Roh Žitného nikoho nenašel a na druhé straně se bude snažit o lepší centr Tomáš Čelůstka. Ten bude kopat roh po zákroku jednoho z hostů.

83
    Mareš centroval z pravé strany, Jan Jeřábek odvrátil balón na rohový kop. Mezitím se na hřiště chystá v dresu Pardubic Lukáš Hušek.

82
    Jan Prosek dobře zatlačil na soupeře na pravé straně a tak získal míč pro svůj tým. Cadu poté hledal Davida Hufa, míč ale skončil jen na hlavě Paradina.