Mnichov 1860 – Frankfurt 1:2 (kon.) | Norimberk – Lipsko 0:3 (kon.) | Karlsruher SC – Union Berlín 0:1 (po pr.)
Carl Zeiss Jena – Brémy 0:2 (kon.)
Karlsruher SC
0:1 (0:0)
1. FC Union Berlín
cz Sobota 12.09.2020, 18:30 • Wildparkstadion (Karlsruhe) • DFB-Pokal • 1. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec přineslo jedinou branku až v koncovce druhého prodloužení, prosadit se totiž dokázal hostující zadák Schlötterbeck, který svému celku zajistil postup. Dnešní utkání bylo opravdu hodně vyrovnané, navíc jsme se nedočkali téměř žádných vyložených šancí. V prodloužení bylo o něco aktivnější Karlsruher, jenomže ani aktivita domácích branku nepřinesla, v koncovce tak přišel trest v podobě inkasované branky. (21:00:41)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 9:5. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:19.

120+3

120+1
    Brankář Luthe s rozehrávkou nikam nespěchal, naopak po jeho odkopu zkoušel do prázdné branky zakončit Becker, který ovšem nemířil důrazně.

120
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Niko Giesselmann, přichází Julian Ryerson.
    118. Nico SCHLÖTTERBECK - 0:1

118
    Union Berlin právě vstřelil branku!
    To je neuvěřitelné, jedna z posledních standardek končí v domácí brance! Standardní situace totiž přinesla polovysokou nabídku přesně na kopačku NICA SCHLÖTTERBECKA, který levačkou dokázal zamířit naprosto přesně. Domácí mají na případné vyrovnání příliš málo času!

118
    Dalekonosná nahrávka do běhu sice našla Trimmela, avšak ten narazil do protihráče. Dle sudího se jednalo o čistý zákrok, pokračuj se tedy ve hře.

117
    Zpět na vlastní polovinu se musel vracet domácí Thiede, který nakonec před napadajícím protihráčem oslovil brankáře Gersbecka, jenž vykopával vpřed.

116
    Střídání v týmu Karlsruher SC: ze hřiště odchází Jerôme Gondorf, přichází David Pisot.

113
    Posléze se u postranní lajny povedlo zakročit pozornému Trimmelovi, který odehrál míč za cenu autového vhazování, ke kterému se postavil Heise.

112
    Střídání v týmu Karlsruher SC: ze hřiště odchází Benjamin Goller, přichází Marc Lorenz.
    Střídání v týmu Karlsruher SC: ze hřiště odchází Lukas Frode, přichází Alexander Groiss.

111
    Žlutou kartu dostává Lukas Frode (Karlsruher SC).

110
    Do rozehrávky byl opětovně zapojen brankář Gersbeck, který po zemi konstruktivně rozehrál na Kobalda. Karlsruher to zkouší trpělivou rozehrávkou.

109
    Na levém křídle si ukázkovým způsobem zpracoval padající předmět Andrich, avšak se jednalo o ofsajd. Opakovaný záběr skutečně ofsajd prokázal.

108
    Hned v úvodu druhého poločasu se povedlo včas zakročit Giesselmannovi, který navíc rozjel rychlou protiakci, jenž nabídla pouze zablokovaný centr.

107
    Právě nám začalo také druhé prodloužení, jehož rozehrávku si pro změnu vzal na starost domácí celek, který bude tentokráte útočit zleva doprava.