Skalica – Nitra 0:0 (zruš.) | Michalovce – Košice 4:3 (kon.) | Detva – Lipt. Mikuláš 2:1 (kon.)
Spišská N. Ves – Poprad 1:6 (kon.) | Dubnica – Zvolen 1:5 (kon.) | Topoľčany – Trenčín 1:9 (kon.)
HC Topoľčany
1:9 (0:1, 0:3, 1:5)
HK DUKLA Trenčín
Utorok 15.09.2020, 18:00 • Hokejový štadión Topoľčany • Vianočný Kaufland Cup • Skupina D

Máme za sebou zápas medzi Topoľčanmi a Trenčínom, ktorý skončil jednoznačným triumfom hostí 9:1. V prvej tretine sme videli iba jeden gól, ale gólové hody začala Dukla od druhej tretiny. Dva góly hostí dnes zaznamenali Paukovček a Kukuča, po góle pridali Hlinka, Skladaný, Ferenyi, Hecl a Krajč. O jediný gól domácich sa postaral Tomčák. Trenčín tak má stále šancu na postup zo skupiny D a na druhej strane Topoľčany už istú postup majú. Ja vám ďakujem za pozornosť a teším sa na vás pri ďalších športových online prenosoch! (20:35:20)

59:39
    Trenčín dal gól!
    Trenčín ešte stihol streliť aj deviaty gól, ktorý pridal po dorážke ANDREJ KUKUČA. Ten je po Paukovčekovi druhý dvojgólový strelec hostí. Asistencie: Pukovček, Starosta

58:43
    Trenčín sa ubránil vďaka zakázanému uvoľneniu, vhadzovať sa bude pred Valentom.

58:00
    Hra sa nám len kúskuje a zápas pomaly dohráva, Topoľčany sa snažia ešte pridať druhý gól v početnej prevahe.

57:23
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Tomčák – 2 min., hrubosť).

57:23
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Hlinka – 2 min., hrubosť).

56:16
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).

55:11
    SAMUEL KRAJČ je mužom, ktorý dokázal využiť presilovú hru hostí a po prihrávke Sládka zakončil ponad Halovu lapačku, ktorý svoj tím znova nepodržal. Trenčín navyšuje vedenie na 8:1. Asistencia: Sládok

54:40
    V tretej tretine prakticky hrá jedno alebo druhé mužstvo v početnej výhode, teraz majú šancu pridať gól hostia.

54:00
    Hecl strieľal spomedzi kruhov, s jeho zakončením si podaril Halo a puk nepustil.

53:15
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Minárik – 2 min., hákovanie).

51:23
    Topoľčany dali gól!
    Domácim sa podarilo streliť aspoň jeden gól, keď využili presilovú hru päť na tri. Peknú kombináciu Kalináča a Kluku zakončil gólovo JOZEF TOMČÁK. Valent tak čisté konto v dnešnom zápase nezaznamená. Asistencie: Kalináč, Kluka

51:02
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Mesikämmen – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

50:30
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Bokroš – 2 min., vrazenie na mantinel).

49:58
    Lenže šancu skórovať mal opäť Trenčín, keďže Kukuča vystrelil a Halovi zazvonilo v ušiach po tyčke.

49:00
    Topoľčany majú šancu pridať aspoň čestný zásah v dnešnom stretnutí, budú mať šancu v presilovej hre.

48:28
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Švec – 2 min., sekanie).

47:40
    Dukla využíva túto presilovú hru zásluhou MAREKA HECLA, ktorý puk doslova dotlačil za chrbát Hala po strele Paukovčeka. Topoľčany prehrávajú už 0:7. Asistencie: Paukovček, Kukuča

Filip Kosnáč

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 52. Tomčák (Kalináč, Kluka) – 3. Paukovček (Bokroš), 21. Paukovček (Hecl), 27. Hlinka, 28. Kukuča (Hecl, Paukovček), 42. Skladaný (Sojčík, Bezúch), 43. Ferenyi (Ďurina), 48. Hecl (Paukovček, Kukuča), 56. Krajč (Sládok), 60. Kukuča (Paukovček, Starosta)

HC Topoľčany: Halo – Novák, Mihalko, Jurák, Kalináč, Minárik – Škápik, Bystričan, Nemček, Tomčák, Kluka – Bulák, Vyskoč, Gergel D., Laššo, Danišovský – Gergel A., Klepanec, Kováč, Hvizdoš, Šimun
    HK DUKLA Trenčín: Kristín – Ackered, Jaborník, Hecl, Paukovček, Kukuča – Mesikämmen, Starosta, Bezúch, Kettunen, Daňo – Sládok, Bokroš, Skladaný, Sojčík, Krajč – Ďurina, Stacha, Ferenyi, Švec, Hlinka