Kalša – Michalovce 1:2 (kon.) | Lipany – Ružomberok 0:4 (kon.) | Rovinka – Senica 3:2 (kon.)
TJ Rovinka
3:2 (2:1)
FK Senica
Utorok 15.09.2020, 16:00 • TJ Rovinka • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 3. kolo

Obrovský výbuch radosti na štadióne v Rovinke! Účastník tretej bratislavskej ligy dokázal vyradiť v pohári na svojom trávniku fortunaligistu zo Senice po výsledku 3:2! Aj druhý polčas bol veľmi zaujímavý, najprv sa Senici podarilo vyrovnať zásluhou Maleca, ale v 85. minúte hlavou po rohovom kope skóroval domáci Dolník a zariadil tak senzačný postup Rovinky do štvrtého kola v Slovnaft Cupe!

S týmto konštatovaním sa už lúčim, ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok sviatočného večera! (17:55:12)

90+4

90+3
    Žltú kartu dostáva Valašik (TJ Rovinka).

90+2
    Striedanie v tíme TJ Rovinka: z ihriska odchádza Dolník, prichádza Krajinčák.

90+2
    Senica vrhá všetku svoju silu do útoku, ale domáci neúnavne bránia. Už to teda vyzerá, že sa zrodí veľké prekvapenie a do štvrtého kola pôjde účastník tretej bratislavskej ligy.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 3 minúty!

90
    Faul na domáceho Dolníka. Rovinka pochopiteľne naťahuje čas ako sa len dá, zatiaľ všetko smeruje k tomu, že v pohári príde veľké prekvapenie.

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu už bude minulosťou. Senica ako veľký favorit stále prehráva o jeden gól. Uvidíme, koľko sa ešte bude nadstavovať.

88
    Striedanie v tíme TJ Rovinka: z ihriska odchádza Lády, prichádza Mušinský.

87
    Nedovolený zákrok zo strany domácich, Piroska posielal center na prvú tyč, ale loptu hlavou do bezpečia upratal Fratrič. Rovinka sa bráni v závere druhého polčasu úspešne.

86
    V samom závere druhého polčasu je Senica na pokraji vypadnutia! Uvidíme, či fortunaligista to ešte dokáže zvrátiť, alebo si domáci treťoligista už postup udrží.
    85. Dolník - 3:2

Zdroj: livestream.com/futbalnet

85
    Rovinka dala gól!
    Aj po tretíkrát sa Rovinka dostáva v tomto zápase do vedenia a domáci fanúšikovia aj hráči sa radujú! Vynikajúci zahratý rohový kop na prednú tyč, tam si nabehol MATEJ DOLNÍK a loptu hlavou umiestnil do siete – 3:2!

84
    Rýchly protiútok domácich prináša rohový kop. S jeho rozohrávkou sa Rovinka nikam neponáhľa, domáci sa snažia čo najviac naťahovať čas.

83
    Piroskov dlhý center do pokutového územia domácich nebol úspešný, lopta putuje za postranú čiaru a od svojej brány bude rozohrávať kapitán domácich Valašik.

82
    Individuálne sa skúšal presadiť Lády, ale jeho zakončenie potom putovalo len do bočnej siete. Druhý polčas sa blíži k závere, stále je v Rovinke nerozhodný stav 2:2!

81
    Rovinka zrazu ožila a nebojí sa zakladať ďalšie útočné výpad. To vyzerá ešte na veľmi zaujímavý zvyšok druhého polčasu.

80
    Obrovská smola pre Rovinku a veľké šťastie pre Senicu! Po rohovom kope prepadla lopta ku Gogovi, na bránkovej čiare následne domáci aj hostia bojovali o loptu, ale cez čiaru napokon neprešla!

79
    Rovinka získala priamy kop z dobrej vzdialenosti. Štefnukov center na prednú tyč odvrátil do bezpečia Piroska. Domáci ešte môžu pokračovať na útočnej polovici.