D.Kyjev – Alkmaar 2:0 (kon.) | Solún – Benfica 2:1 (kon.) | Gent – Rapid Viedeň 2:1 (kon.)
PAOK Solún
2:1 (0:0)
Benfica Lisabon
cz Utorok 15.09.2020, 20:00Liga majstrov (predkolá) • 3. predkolo

PAOK Soluň bude v dalším předkole hrát proti Krasnodaru. (21:57:36)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 4:5. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:13.

PAOK Soluň vyhrává tento zápas poněkud překvapivě 2:1, díky čemuž postupuje do další fáze předkola Ligy mistrů. Naopak pro Lisabon tato soutěž dnešním zápasem končí.

90+6

90+4
    Benfica právě vstřelila branku!
    V samotném závěru hostující celek snižuje na rozdíl jediné branky. Na vyrovnání Lisabonu už mnoho času nezbývá. Prosazuje se RAFA SILVA. Asistence: André Almeida.

90+4
    V poklidném tempu se utkání dohrává, do další fáze soutěže míří pravděpodobně PAOK.

90+2
    Žlutou kartu dostává Esiti (PAOK Soluň).

90+1
    Sudí nastaví pět minut.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

85
    Pizzi rozehrával další rohový kop, ale k ohrožení branky nedošlo.

81
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Taarabt, přichází Rafa Silva.

80
    Grimaldo se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus vyrazil brankář domácího celku na rohový kop. Pizzi se ujal exekuce rohu.

80
    Střídání v týmu PAOK Soluň: ze hřiště odchází Tzolis, přichází Esiti.

79
    Žlutou kartu dostává Schwab (PAOK Soluň).

79
    Domácí Tzolis se dostal do střelecké pozice, ale minul branku.

78
    Lisabon kombinuje na polovině soupeře, kde se pokouší něco vymyslet. Hostující celek se ale nemůže dostat do výraznějších střeleckých pozic.
    75. Andrija ŽIVKOVIĆ - 2:0

75
    PAOK právě vstřelil branku!
    Mám pocit, že je hotovo. Domácí fotbalisté po takové, řekněme, hlušší pasáží hry udeřili znovu. Giannoulis rychle přenesl hru a naservíroval přihrávku na prostoru. Pro míč si naběhl ANDRIJA ŽIVKOVIĆ, který prostřelil brankáře. Asistence: Giannoulis.